Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan egy éve együtt vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan egy éve együtt vagyok a barátommal. Az első 4-5hónapban után, elmúlt a rózsaszín felhő, de attólmég szeretjük egymást. Az elmúlt pár hétben (3) teljesen megváltozott. Mi lehet?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején ő volt az aki mindennap velem akart lenni,de mostanában egyre kevesebbet.

Azt is mondta hogy végre a sarkára akar állni,de nem gondoltam,hogy ugy fog a sarkára állni hogy elhanyagol.Szerintetek ez miért van?Mit csinaljak,hogy újra felpesdítsem a kapcsolatunkat?



2018. aug. 6. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Mond neki,hogy készen állsz az análra :)
2018. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mond meg neki, hogy rosszul esik az, hogy elhanyagol.

Egy kapcsolat lényege a kommunikáció beszéljétek meg mindig mindent.

2018. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom, nála is lecsengett a kezdeti lelkesedés, és veled ellentétben már az érdeklődés is alábbhagyott.
2018. aug. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt miert nem vele beszéled meg?
2018. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 próbáltam hidd el,egy csomószor de túl makacs
2018. aug. 6. 14:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a srácot, de ha tippelnem kellene, akkor már ki is nézett magának egy másik lányt. Egyébként a fő oka az ilyennek, hogy nem vársz az igazira, hanem beéred azzal, aki van és vagy beleszeretsz vagy nem. Két lehetőség van. Vagy hagyod az egészet, ami az egyszerűbb és kézenfekvőbb megoldás. A másik pedig, hogy megpróbálsz harcolni a kapcsolatért, aminek előbb utóbb így is úgyis vége lesz(nem azért, mert mindig vége van, de ha már egy év után ez a helyzet, akkor biztosan nem lesztek együtt 10+ évig), és vagy összejön vagy nem. Úgy tudnál változtatni a helyzeten, hogyha ismét olyan lennél, amilyen az elején voltál. Érdekes, új, friss, szóval nem a megszokott. De lehet, hogy te is megváltoztál. Viszont jobb lenne, ha megbeszélnétek, mert lehet, hogy a srác már csak azért van veled, hogy most legyen kivel szexelni, de ha már talál egy újat, jobbat, akkor ott is hagy téged és kihasználva fogod magad érezni.

17/F

2018. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!