Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok ebbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok ebbe a lányba. Hogy hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Már óvodás korom óta ismerem. Tényleg gyönyörű de olyan mint én csendes, nem vág fel azzal hogy szép. Egy csomó fiúnak tetszik a városba is. Egy faluban lakunk. Nagyon bejon mert nagyon édes. Nagyon kedves velem meg néha ha a facebookon beszélgetunk tényleg rengeteget ír szóval szeret beszélgetni. De nem tudom mással is ilyen kedves e. Beszélget mindenkivel tényleg mert jól nevelt kedves, nyilván akit nem azt kerüli kicsit de biztos sokan írnak neki Facebookon is. És én nem tudom van e esélyem mert tényleg minden lány mondja hogy nagyon édes, cuki vagyok de nem az a nagy celeb. És nem tudom hogy most kedvel e engem úgy.
2018. aug. 6. 19:12
 1/2 anonim válasza:
Szerintem csak simán hívd el, aztán majd meglátod, hogy mit mond. ha van nála esélyed akkor úgyis igent mond:)
2018. aug. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha azt szeretnéd hogy igent mondjon akkor csak az igazat mondd neki!

Pl. így: Szia, (ezt személyesen) az a helyzet hogy már nagyon régóta szerelmes vagyok beléd/szeretlek és remélem ez az érzés/érzelem nem egy hanem kétoldalú. Szóval ha te úgy gondolod hogy töltenél velem egy kis plusz/egy kicsit több időt tölteni akkor kérlek igent mondj arra a kérdésemre hogy eljönnél-e velem pl sétálni itt a faluban? Kérlek mondd meg azt is ha nem érzed azt amit én.

Vagy valami ilyesmi, lányként értek ehhez de én sem vagyok párkapcsolati tanácsadó meg semmi ilyesmi.

Remélem tudtam segíteni a válaszommal!😗

2018. szept. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!