Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szerelmes lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szerelmes lennék?

Figyelt kérdés

Az van hogy van egy srác aki ramirt és el hívott randizni... Én igent mondtam neki... Nagyon kedves jofej... Meg minden és amikor ír akkor tok örülök neki még olyat érzek mint meg soha... Meg múltkor amikor írtam neki vissza akkor végig mosolyogtam... Bocsi a rossz fogalmazasert de nem tudom nagyon elmondani hogy. Öt is érzek

....


16/l



2018. júl. 28. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt akkor tudhatod igazán mikor találkoztok és meg van benned a vonzalom iránta teljesen.

Az eddig leírtakból elég valószínű,hogy bele szerethettél.

2018. júl. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Rubina07 ***** válasza:

Szerintem a szerelem az egy összetett dolog. Olyan számodra az adott személy mint a levegő. Szinte az osszes hibája felett kepes vagy szemet hunyni. Teljesen megbizol benne. Szerintem ugy lehet eldönteni hogy szerelmes vagy-e ha ezekre válaszolsz magadban:

-Mit érzel ha vele beszélsz?

-Mit éreznel ha egyik pillanatról a másikra eltűnne az életedből?

-Mit érzel mikor egy napig nem beszéltek?

-Milyen gyakran jut eszedbe?

Es meg rengeteg ilyen kerdes. De sokat segit majd a találkozás, mert a szerelemmel egyutt jar a testi vonzalom is.

Remelem tudtam segíteni :)

2018. júl. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ahogy leirtad valoszinuleg igen
2018. júl. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hányszor hittem én azt ezek alapján hogy szerelmes vagyok... amig meg nem ismertem a mostani parom! Most jottem ra hogy ezelott a “szerelemnek” hitt kapcsolataim maximum fellangolasok voltak..
2018. júl. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!