Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy nem vagyok szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy nem vagyok szerelmes a barátomba már?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Egy hete még teljesen szerelmes voltam.

Aztan feltort bennem a nyari depresszió. (Enyhébben mint tavaly nyáron)

És hát tavaly az a gondolat is feljött h mivan ha leszbikus vagyok.

Amikor a barátommal voltam ez az érzés elmúlt. De most újra előjött.

Lehet biszex vagyok.

És nem tudom szerelmes vagyok e. Szerintetek ezek a hirtelen feltörő érzések váltották belőlem ki?


2018. aug. 6. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a barátod nem az az ember, akire neked szükséged van, viszont a kapcsolatot hiányolnád és ezért jönnek elő ilyen gondolatok, hogy biszex vagy. Talán pont egy olyan tulajdonságot hiányolsz belőle, ami a nőkben gyakrabban meg van.
2018. aug. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi johetnek meg valaszok
2018. aug. 7. 09:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Amugy nem vagyok biztos benne hogy biszex vagyok es nagyon bizonytalan vagyok
2018. aug. 7. 10:05
 4/4 anonim válasza:

Szia, mivel lányok vagyunk simán számításba lehet venni azt is, hogy csak a hormonjaid miatt érzed hirtelen ezt, hogy már nem vagy szerelmes/boldog jelenleg. Szerintem várj egy kicsit, mielőtt meggondolatlan dolgot tennél,mivel lehet egy hét múlva újra nagyon szerelmes leszel.

Miből gondolod, hogy biszexuális vagy? Régebben én is sokat gondolkodtam ilyenen, viszont rajottem, hogy a lányokban egyedül a megértés és a gondoskodás az ami vonz, vágyat viszont nem ébresztenek bennem,igy az én esetem nem biszexualitás. Próbálj meg ezen te is elgondolkodni, hogy a lányok társaságában mi fog meg téged, akkor könnyebb rajonni, hogy tényleg az vagy e. Remélem segítettem :)

2018. aug. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!