Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a legjobb lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb lány barátomba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Már 2 éve ismerem, de már nehezen bírom, hogy ne mondjam el neki. Attól félek, ha én nem jövök be neki, akkor megromlik a kapcsolatunk, ha elmondom, de ha esetleg igen, akkor nagyon jó lenne, de ott van a másik esély.

2018. máj. 31. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Át tudom érezni, van egy haverom, akit 4 éve ismerek és há eléggé tetszik. Én se mondom/mondtam el neki, félek, hogy ez a jó barátság megromlik, és elveszítem. Én nagyon sokat voltam a közelébe (délután pl.vagy szünetekbe odamentem hozzá beszélgetni, ha láttam hogy szomorú akkor érdeklődtem iránta stb. )

Esetleg ha van a kiszemeltednek Ask.fm vagy egyéb olyan közösségi oldala, ahol tudsz tőle névtelenül kérdezni, akkor ott kérdezhetsz tőle olyanokat, hogy összejönne-e egy haverjával vagy jasonlókat. ^^

2018. máj. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Legyél magabiztos és sármos és minden összejön , esetleg hívd el fagyizni és ott mond neki.
2018. jún. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Kissrác! Nem lenne a barátod, pláne a legjobb, ha nem jönnél be neki! A nők nem ismerik a barátság fogalmát. Vagy potenciális/tényleges partner vagy, vagy szóba se áll veled. Szóval csak nyugodtan pakold ki neki a lényeget!


A reakciója az lesz, hogy ááá, hát ő nem így gondolta, jaj, ne már, tök ciki, stb. Ne hagyd magad, légy férfi! A nők folyamatosan tesztelik a pasikat. Nem tudatosan, ez a legelemibb ösztönük, ugyanis életképes párt keresnek, aki össze tud tartani egy jövőbeli családot. A helyes válasz ezekre a tesztekre mindig az, ha erős és határozott vagy. Nem durva és tolakodó! Ne vedd véglegesnek a választ, ne ülj fel a feminista hülyeségeknek, ne ülj le képletesen az árokpartra várni, hátha visszajön érted. Menj utána. Ő is egy tapasztalatlan kis tizenéves csíra (már bocs), ne várd tőle, hogy éretten és határozottan reagáljon. Neked kell határozottnak lenned. Ne hagyd elfelejteni, hogy kell neked.


Az egyik legjobb életvezetési tanács, amit az öregektől hallhatsz: házasodj össze a legjobb barátoddal.

2018. jún. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!