Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek jó ötlet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek jó ötlet lenne oda adnom egy levelet amiben leírtam az érzéseimet. Ja és ti ilyenek örülnétek? 17F

Figyelt kérdés
Már korábban írtam hogy megtettszet egy 19-éves lány.Kb májusban tetszett meg és tegnap írtam egy oldalas levelet amiben tömören leírtam hogy tetszik.Aszt is le írtam ebben a levélben hogy nem szeretném ha elolvasná és utána szakadék lenne közöttünk pl nem beszélnénk vagy elkerülne mert így már lehet hogy kínosan érezné magát mellettem de van ojan jó barátom hogy megérdemli hogy tudja hogy mi van bennem felé.Amúgy kb 1 éve vagyunk barátok hát most nagyon filozok ezen hogy oda adjam e de ha oda adom akkor miellőt megkapja a levelet elmondom neki hogy tetszik de a levélben ezt jobban kifejtettem.:) Ja és amúgy lányok ti örülnétek ilyen jellegű levélnek?
2018. aug. 7. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen örülnék.Szerintem jó ötlet csak ne görcsölj rámert akkor nagyon cikis lesz a helyzet!Mikor adod oda mond majd el h mi történt és hol akarod oda adni neki?Vagy arra gondoltál h pl találkoztok vége a talinak akkor megmondod neki h szereted oda adod a levelet és utána lelépsz? Mit gondoltál ki mert ez egy kicsit öszetett feladat számodra!De sok sikert !! :D
2018. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Levél előtt puhatolózz, ő is nyitott-e a kapcsolatra. Pl.: Vágj be mondatokat és figyeld a readcióit. stb. :D


2. Egy oldal, szerintem sok elsőre. Akár mennyire is "fáj" xD, ne add ki rögtön az összes érzésedet, attól hogy te így látod, nem biztos, hogy ő is.


3.És az egyik legfontosabb, hogy legyen tagolt a leveled, valamint figyelj a helyesírásodra! Nem ismerem a lányt, de elég kiábrándító lenne egy ilyen szituban az "olyan" szót j-vel olvasni vagy az "azt"-ot aszt-tal.


4. Esetleg még azt figyeld meg, milyen a lány. Ha balul sülne el, mennyire lenne fecsegős, mennyire van szüksége arra hogy megossza ezt másokkal.


5. Én "megijednék" a levélben írt mondatodtól, ha te is sokat jelentesz neki, nem ez a levél fogja eltávolítani tőled. xD Épp ettől fogja magát kínosan érezni. Inkább írd így: Úgy érzem, hogy meg kell veled osztanom azt, amit irántad érzek, mert nagyon jó barátomnak tartalak. Viszont, ha esetleg te ezt máshogy látod, akkor is nagyon örülnék, ha továbbra is tartanánk a kapcsolatot úgy, ahogy eddig, mert jó veled beszélgetni.

Ha a kínos szót felszólító módban kell megírni, már az önmagában kínos. Kerüld.


5+1.De hogy jót is írjak a végére, nem véletlen vagytok már egy éve barátok, lehet várja is. Ezt csak akkor tudod meg, ha lépsz. Szóval mindenképp add oda, miután feltérképezted a terepet és úgy látod, hogy érdemes odaadni! ;) Ha meg máshogy alakulna, mint ahogy tervezted, legalább megtudnád mi van benne veled kapcsolatban, feltéve ha nem ráz le, mert nem tudja hirtelen kezelni. (De ezt nem hiszem.)


Szép napot!

2018. aug. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jó olvasni őket de szerintem a levelet csak úgy oda adom neki és lesz a mi lesz.:)
2018. aug. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!