Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet így a legelején...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet így a legelején elmondani mit érzek iránta és tisztázni az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány aki nagyon tetszik de én nem vagyok biztos benne teljesen, hogy vajon én is e neki. Mások szerint igen de akkor sem tudom elhinni. Arra gondoltam elhívom valahova, összeszedem a bátorságom és kitalálok neki, hogy bejön nekem stb. és ha én neki nem akkor fejezzük ezt be mert nem bírom így tovább.

Ha nem jönnék be neki akkor ez tökéletes őszinte lezárás lenne, büszke lennék magamra, hogy megtettem. Viszont ha mégis akkor egy lány ezt, hogy fogadná mert szerintem nem az a romantikus, hogy a szemébe nézek és megcsókolom mód, lehet elriasztanám ezzel, hogy kész tények elé állítom még ha tetszem is neki. Lányok, mit tanácsoltok?



2017. febr. 11. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez jó. Hidd el ,hogy minden lány értékeli ha odamész hozzá. Az lehet kicsit meg fog lepődni és ettől hirtelen nem tudja ,hogy mit mondjon de ezen ne aggódj. Hajrá! :)


Amúgy hány évesek vagytok?

2017. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicsit félek, hogy nyers és nem valami romantikus filmbéli.

Szoktunk beszélgetni nagyon sokat, élőbe is Facebookon is. Hát mind a ketten 19 évesek vagyunk.

2017. febr. 11. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A tetszés nem egy érzés..

Mondd el neki,hogy nagyon szimpatikusnak találod, de nem barátilag,hanem tudod hogy....aztán onnantól csak két verzió lehetséges.

2017. febr. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen így gondoltam! De ez így jó arra az esetre is ha pozitívan alakulnának a dolgok?

Mert ha nem akkor bumm, elmondtam esetleg értékelné, hogy őszinte voltam és kész le van zárva.

2017. febr. 11. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!