Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám vissza hódítani?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám vissza hódítani?

Figyelt kérdés
Pár napja szakított velem barátnőm, azzal az indokkal hogy már nem úgy szeret mint régen. Elmondása szerint még szeret ugyan, de nem szerelemből, és hiányzok is neki. Egy darabig még beszéltünk szakítás után, de megkért hogy inkább ne mert így nem tudja tultenni magát rajtam. Én nagyon szeretem őt és hiányzik. Nem az első kapcsolatom ezért érzem hogy ő az igazi. Szerintetek megéri küzdeni érte? És ha igen akkor hogyan? Ti voltatok már hasonló helyzetben? Hogy sikerült nektek vissza szerezni a pártokat? Mit csináltatok? Én nagyon szeretnék vele együtt lenni. Előre köszi a segítséget és az értelmes válaszokat.

2018. aug. 9. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nm szeretlek, és remélem le kopsz rólam: Üdv B
2018. aug. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia B nem tudom ki vagy, szóval légyszíves ne írj értelmetlen válaszokat
2018. aug. 9. 13:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így éreztem, hogy ő lesz az igaza, de aztán rá jöttem, hogy nem. Ebből szakítás után már nem lesz ugyanolyan kapcsolat mint régen. Tudom, hogy rosszul hangzik, de szerintem ez így van... :/
2018. aug. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazi*
2018. aug. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a sors egymásnak teremtett titeket akkor tuti h még fogtok találkozni!!!Lehet találsz egy jobbat és azt fogod,mondani h ez a csaj jobb mint az előző és ő nem akar majd szakítani és nem bánt meg akkor ő legyen az igazi ne a másik(ez a lány)!!:/ figyelj én elhiszem h fáj és úgy érzed h ő a neked való igazi csaj de hidd el ha nem veszi figyelembe az érzéseidet akkor nem is hozzád való!!:)Ne küzdj érte majd rájön h milyen hülye volt h kidobott!!De akkor már késő!!Tudom nehéz de inkább most foglalkozz azzal h minél több embert ismerj meg (lányokat) és hívd el randira azt amelyik nagyon tetszik és hidd el meglesz az igazid nem tudom hány éves vagy de biztos ráérsz még!!!Addig is kitartást!!A lánnyal meg ne foglalkozz!!lehet egy kicsit durva vagyok a lánnyal kapcsolatban de megírom privátban ha akarod h miért nem olyan nagy dolog de azért eléggé.....KITARTÁST :D
2018. aug. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!