Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem bírom vissza hódítan...

Ficsi kérdése:

Miért nem bírom vissza hódítani? A helyzet komoly, a szívem fogoly!

Figyelt kérdés
Van egy lány (ugyan annyi idős mint én, és egy osztályba járunk) kitől anyum a könyveket kéri. Érdeklődni a könyvek iránt nem fogok mivel én nem bírom a vámpírokat. Szóval segítség kéne hogy hogyan hódítsam vissza őt. Amúgy ezzel csak az a baj hogy neki már van "kiszemeltje" , DE vele csak hetente max. kéthetente találkozik vele. Amúgy erről az előző dologról már van fent kérdésem amelyre így tudsz rákeresni hogy: van nála még esélyem? (és ezután biztos hogy ki fogja dobni)

2014. febr. 28. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ilyen rímeknek melyik lány tudna ellenállni?
2014. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy téged nem érdekelnek a vámpíros könyvek, amiket olvas. Hány évesek vagytok? Milyen a kapcsolatotok? Barátok vagytok? Vissza? Már korábban együtt voltatok? Ha igen, mennyi ideig? Mik a kedvencei a vámpíros könyveken kívül? Írj le pár konkrétumot, mert így nem nagyon lehet segíteni.
2014. febr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom de ha én most itt elkezdek rímeket keresni vagy kitalálni akkor az szép és jó de hol és hogyan fogom őket elsütni? De ez egy pozitív válasz köszi
2014. febr. 28. 21:55
 4/13 anonim ***** válasza:
Kit fog kidobni, a kiszemeltjét? A kérdésedtől?
2014. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nos második válaszoló: 14-ek vagyunk, jó barátok vagyunk együtt megyünk haza, szeret rajzolni meg néha elkezdünk verekedni (de itt ne úgy gondold hogy ököllel) , kb. 1 hetet jártunk. Nos tehát ennyi.
2014. febr. 28. 22:00
 6/13 A kérdező kommentje:
A második komentelő válaszát nem értem ha valaki érti az lefordítaná nekem?
2014. febr. 28. 22:02
 7/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat az negyedik akart lenni
2014. febr. 28. 22:03
 8/13 anonim ***** válasza:

Legyél vele kedves. Ha hazakíséred, beszélgess vele, érdeklődj iránta, ismerd meg jobban. Segíts neki, ha kéri. Védd meg másokkal szemben. A fiút ne játszd ki, mert ha kiderül, akkor a lány meg fog rád haragudni. És ha minden jól alakul, egy idő után(ha a lány kedvel) már beleegyezik abba, hogy őjra összejöjjetek. 4-es pedig pont hogy nem értette a kérdésed végét.:

"Amúgy erről az előző dologról már van fent kérdésem amelyre így tudsz rákeresni hogy: van nála még esélyem? (és ezután biztos hogy ki fogja dobni)"

" Kit fog kidobni, a kiszemeltjét? A kérdésedtől?"

2014. febr. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm megfogom próbálni . Ja és azt arra írtam hogy már van fent egy kérdésem és arra úgy lehet rákeresni.
2014. márc. 1. 07:49
 10/13 A kérdező kommentje:
Ehez mit szóltok: www.amatormuveszek.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=37404
2014. márc. 1. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!