Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan derítsem annak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alina22 kérdése:

Hogyan derítsem annak a fiúnak ki a nevét akiről annyit tudok, hogy olasz?

Figyelt kérdés
Olaszországba nyaraltunk és a hotelba volt egy fiú,viszont utolsó esténken bizonyosult be,hogy lehet hogy érdeklem,ezért nem volt alkalmam a nevét megkérdezni mert másnap mentünk haza.

2018. aug. 11. 18:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%
Háá more te nem érted a válaszom 😂😂😂😂 az eszem megál komolyan 😂 csak viccnek szántam hogy vigyázni kell mert ott a maffia..Viszont egy apróságot megsúgok: A maffia szó onnan származik,az első maffia is,Szicíliából.19-dik század.Szóval amit viccnek szántam hiába "vicces",ha van benne igazság. Ui: nekem te a terroristákat neis említsd,velük nem igazán vagyok jóba,pláne a híres vörös hadsereg frakció szervezettel..😂😂😂
2018. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Na, most az a helyzet, hogy úgyis itt laksz, ő is ittlakik, ez már nagyon tááááv távkapcsolat lenne. Szóval szerintem nagyon pici az esélyed. Viszont lehet még hogy életed során még látod; egyébként lehet, hogy pont ha jövőre is ugyanakkor mentek, akkor találkozhattok, és lesz egy levelezőtársad. Mert amúgy messze vagytok. -
2018. aug. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
JY5, mi bajod a RAF-fal?
2018. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Napsi te vagy az?(Bábelt olvasók biztos értik)
2018. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
#14 Babeeel😍😍😍
2018. aug. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is láttam azt a fiút! Nálam szerencsére már az első nap bebizonyosodott hogy érdeklődik irántam. A nevét nem árulhatom el mivel féltékeny vagyok.
2018. aug. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam vele, sőt, le is szívtam!
2018. aug. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó azt hittem hogy engem szívtál le 😂😂😂😂😂😂😂🤣
2018. aug. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!