Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csináltátok? Mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináltátok? Mennyi időbe telt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. (19 éves srác.) Most a srácok tanácsát kérem,de lehet a nők is tudnának segíteni. :)

Bizonyára sok mindenkinek előfordult életében,hogy találkozott egy személlyel (fiú/lány) és ez a tipikus szerelem volt első látásra, csak vele akartál lenni,csak őt szeretted, és nagyon szerettétek egymást, na már most ez velem is megtörtént, nagyjából 1 év alatt mindent átéltünk ami egy kapcsolatban lehet,voltunk nagyon fent és nagyon lent érzelmileg...És nagyon nehezen tudom elengedni,már nem beszélünk egyáltalán..nem is lehetünk már együtt

Hogyan tudnám elfelejteni a személyt? Mindig azt lesem kivel van,érdeklődőm utána, kicsit beleőrültem a helyzetbe.

és ennek szeretnék (sajnos) véget vetni.

Tudnátok tanácsokat adni? Hogyan mondjak le erről?

Ugyanis egyik napról a másikra nem megy..



2018. aug. 12. 12:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Természetesen egy lányról van szó.:))
2018. aug. 12. 12:58
 2/2 anonim ***** válasza:
Le kell kötnöd a figyelmed! Máshogy nem fog menni! Kezdj el valami olyasmit ami érdekel de még soha nem csináltad! Másképpen tényleg nem fog menni... nekem is ez segített
2018. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!