Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az hogy mostanában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy mostanában az álmomban csókolózok egy szép lányal akibe nagyon szerelmes vagyok vagy éppen kézen fogvást sétálok vele?

Figyelt kérdés
Mostanàba kb minden este már vagy 2 hete az àlmaimban egy lány van akibe nagyon szerelmes vagyok és az álmom végén megcsókolom és igy enyi az álom vagy valamikor csak kézenfogvást sétálok vele.

2018. aug. 12. 13:57
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és am 16f
2018. aug. 12. 13:58
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia :) ez azért van mert sokat gondolsz rá és azért álmodsz róla (elvileg ha valami után egész nap utána keresel v rajta kattog az agyad akkor arról álmodsz!)!!a csók meg azért mert szerintem leakarod kapni csak nem mered!!!Hogy van az álmodba h te kapod le őt vagy ő téged??És azért álmodod ezt mert egész nap azon gondolkozol (ha ezen gondolkozol!) h milyen lenne ha járnátok és te akarsz vele járni!!Minél hamarabb tisztázd a dolgokat a lánnyal!!Hajrááá :D
2018. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a szerelem egyik tünete 😂 normális dolog 🙂
2018. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De az az érxekes hogy nem tudom ki az 😞
2018. aug. 12. 15:04
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 hoppá az baj!!
2018. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószinűleg egy olyan karakter akik régebben tetszettek neked,ezeknek a keveréke lehet.
2018. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valaki valamilyen tanácsot tud adni?
2018. aug. 12. 21:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ma a szerelmemmel álmodtam. Mi csak beszélgettünk meg egymás kezét fogtuk az álmomba. 14/F
2018. aug. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!