Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megmondjam neki hogy tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik egyel fölöttem jár most 8.-os és megkért hogy ballagtassam és igent mondtam. Elkezdtünk facebookon beszélgetni majdnem mindennap beszélünk. Ő is szépnek talál. Kb 2 hete szakított a barátnőjével megmondjam neki hogy tetszik vagy ne?

2017. márc. 18. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát úgy óvatosan,de adhatsz neki jelt :) De beszélgess vele élőben is!!
2017. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen jelre gondolsz? Bocsi de nagyon béna vagyok az ilyenekben
2017. márc. 18. 19:57
 3/7 Adelll ***** válasza:
Honnan tudod h tetszel neki?
2017. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt konkrétan nem tudom hogy tetszem e neki épp ezért nem mondom el csak már többször is mondta hogy szép vagyok meg az egyik lány megkérdezte tőle hogy kiket talál szépnek és mondta neki hogy engem
2017. márc. 18. 21:39
 5/7 Hamburger23 válasza:
Szerintem probáld meg kideríteni hogy érez e valamit irántad és utánna ha igen akkor mondd el neki (de ne rohand le ezzel elötte célozgass rá)☺
2017. márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat🙂
2017. márc. 22. 14:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Mond el neki h tetszik es ha rosszul reagàl mond h fogadás volt ;)
2017. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!