Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem akar tőlem többet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem akar tőlem többet? Vagy nekem kéne lépni?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és a nyaralasunk alatt ismerkedtünk meg. Két hétig voltunk a Matraban ő is a családjával. Volt egy este mikor ők is meg mi is egy helyen vacsoraztunk végig szemeztunk amit a többiek is észrevettek és ezért a végén kettesben hagytak minket. Megittunk egy üveg bort ami meg is hozta a bátorságunk és el is csattant az első csók. Huu az valami eszméletlen volt! Másnap bejeloltuk egymást beszélgettünk írt kb minden nap meg ugye utána már együtt csináltuk a programokat turaztunk stb. Nagyon jó volt láttam rajta hogy tetszem neki és hát én is beleestem. 5 napja jöttünk el ők meg egy hete már de a nyaralás vége felé már nem keresett annyira és amióta hazajöttünk nem írt. Én nem akarok rá írni mert nem akarok nyomulni de nem tudom mi van. Lehet hogy ezt így akarja magában lezárni hogy ennyi volt csak egy kis nyári szerelem? Vagy valami baja lehet? Merthat annyira messze nem lakunk egymástól busszal 2 óra szóval meg lehetne oldani a további találkozást. Szerintetek?

16L


2018. aug. 9. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudod mi leszel,ha minden fiúnak ilyen könnyen adod magad?

Használati tárgy.

2018. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vagy nem mer lépni

Vagy nem akar többet...

2018. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!