Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem bírom kiverni a fejemből....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom kiverni a fejemből. Mit érzek? Hogy felejtsem el? Ez mi volt részéről?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akit júniusban ismertem meg egy általam szervezett házi buliban. Ő a legjobb barátnőm unokatestvére. Mikor megláttam már akkor nagyon helyesnek találtam, meg is akart csókolni, de visszautasítottam. És ahogy a buli után teltek a napok, hetek rájöttem hogy nagy hiba volt hogy nem csókoltam vissza, hiszen nagyon tetszett a srác. Nagyon sokat gondoltam rá utána. És elhatároztam hogy közelebb kerülök hozzá. Júliusban szerveztem még egy bulit, ahová elhívtam. De a buli előtti napokban találkoztunk és elkezdtünk ismerkedni. A bulin pedig össze melegedtünk még jobban, és lefeküdtem vele. Majd a bulit követő egy hétben mindig találkoztunk. És nekem nagyon bejön a srác. Külseje, és belsője is. Nem tudom megmagyarázni. Valami nagyon megfogott benne. De aztán mondta hogy hagyjuk az egészet, nem akarja folytatni.

Azóta nem bírom elfelejteni. Fogalmam sincs mit érzek. Minden reggel úgy ébredek hogy rá gondolok. Annyira filmbe illően hangzik. De tényleg így van. Akiknek eddig elmeséltem mindig kinevettek hogy szánalmas vagyok hogy úgy gondolom érzek iránt valamit és hogy felejtsem már el.csak ki használt De nem tudom. Mit tegyek. Vagy mi volt ez? Nem tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel


2018. aug. 17. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Korodat tudhatjuk?
2018. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Naiv voltál és csak kihasznált. Nyilván az ő részéről is szemétség, én ha csak lefeküdni akarok egy lánnyal azt előre megbeszélem vele. Pont amiatt, hogy ne kihasználás legyen és utána ne szenvedjen a lány, mint most te, úgy látszik őt ez nem érdekelte.

Te meg majd tanulsz a hibádból és ezután nem fekszel les senkivel 1 hét ismerettség után.

2018. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért olyan fontos:D direkt nem írtam, mert el akarom kerülni a szidó, negatív válaszokat, de ha ennyire érdekel 17
2018. aug. 17. 21:18
 4/5 A kérdező kommentje:
És tényleg ennyire szánalmas hogy ezek után is rá gondolok stb? :D
2018. aug. 17. 21:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nallam szanalmasabb nincs :D

Szoval

En amondo vagyok hogy kuzdj

Kuzdj erte ha szereted

En mar feladtam fel ev kuzdelem sok volt nekem.. Szoval ha valamit akar meg ugy akkor biztos hogy engedni fog..

2018. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!