Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetlen_csaszarno kérdése:

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ezer ilyen kérdés van fent, meg az idő úgyis megoldja de nem. Fiú barátról lenne szó. Nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot mert azt nem bírnám ki. Próbáltam lefoglalni magam, eljárni ide-oda és más fiúkkal ismerkedni, de nem jött össze, mert mindenkiben őt kerestem. Volt hogy összejöttem valakivel, de egy hónap múlva szakitottam vele, mert egyszerűem nem az igazi. Viszont ő más. Őt az összes hibájával együtt szeretem és egyre nagyobb szerelmet érzek és egyre többet akarok belőle.

2018. jún. 22. 22:36
 1/3 Amenadiel ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Ha szereted miért akarod elfelejteni?
2018. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert semmi esély arra, hogy összejöjjünk,. És folyamatosan beszél nekem a legújabb csajairól ami nekem szenvedés.
2018. jún. 23. 09:49
 3/3 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, én is próbálom elfelejteni de nem megy.

De én azt a tanácsot kaptam hogy fokozatossan távolodjak el a személytől.

De bevallom őszintén nem nagyon ment...

Én is nagyon nagyon régóta ismerem mondhatni ő volt a legjobb barátom és az én hibámból most még a barátságunk is ment a ,,levesbe,, ugyanis kb.két nappal ezelőtt megcsókolt és őszintén szólva én is akartam őt...vissza is csókoltam

De nem tudom ezt szépen mondani hatalmas balek módjára beilyedtem...

Nem volt még korábban barátom

Övé volt az első csókom...és egyszerüen imádtam a srácot /illetve most is/

És most a barátságunknak is annyi

Próbálom elfelejteni de nem igazán megy...


16/lány

2018. jún. 26. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!