Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szólnátok, ha a testvérete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a testvéretek összejönne a volt barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, a nővérem pedig 19 éves. A nővéremnek volt 2 éve egy barátja, akivel végül szakítottak.

2 hete fb-n felkeresett a volt barátja, és találkozni szeretne velem. Nekem nagyon bejön a srác (egyébként ő 20 éves) és szerintem neki is bejövök. Viszont félek hogy mit reagálna rá a nővérem. Kedden fogunk találkozni.

Ti mit reagálnátok rá?



2018. aug. 19. 15:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%
Én sosem kavartam a nővérem volt barátaival. Nem csak azért mert nem volt egyforma az ízlésünk, hanem mert tiszteletben tartom a nővérem szerelmi ügyeit.
2018. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%

nekem nővérem van

ha nővérem össze jönne az egyik volt barátnőmmel biztos néznék egy nagyot :D

2018. aug. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Ennél cifrább, hogy nekem volt barátnőm ajánlgatja a nővérét :D Szóval őt nem zavarná.


Kérdező, azzal jössz össze, akivel akarsz, nővéred reakcióját nem lehet kiszámítani, de valószínűleg negatív lenne. Előtte puhatolózhatsz. De arra fel kell készülnöd, hogy emiatt a nővéredet esetleg "elveszted". Ez van.

2018. aug. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1 miért is lennék k**va? Ez szerintem egyáltalán nem függ össze.

#2 veled egyetértek, én is tiszteletben tartom a nővérem szerelmi ügyeit, de amikor összejöttek ő is 16-17 éves volt. Ez már 2 éve történt, azóta neki már új barátja van, ezért nem tudom mit tegyek.

#3 köszi a válaszod...

2018. aug. 19. 15:17
 5/19 A kérdező kommentje:

Ja és #1 biztos egy kérdésből le tudod szűrni, úgy hogy nem ismered az illetőt, hogy egy k**va. Egyáltalán még az sem biztos, hogy összejövünk, csak találkozunk!

De akkor átfogalmazom a kérdést arra, hogy mit szólnátok ha a testvéretek találkozna(!) a volt barátotokkal/barátnőtökkel?

2018. aug. 19. 15:21
 6/19 anonim ***** válasza:

Mert ha tovább keresnél,biztos nem találnál mást...

Ez nálam már az undorító kategória,de ti tudjátok.

2018. aug. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
#6, lehet hogy neked undorító, de szerintem nincs benne semmi. Csak találkozunk. Egyébként régebben is megjegyeztem már magamnak, hogy igen jól néz ki, de ennyi. Most hogy rámírt, lettek érzelmeim iránta. De ez miért lenne baj, ha a nővérem már más emberrel boldog, ráadásul a nővérem szakított vele.
2018. aug. 19. 15:46
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem, nekem ennyi nem elég, de mivel már 2 hete beszélgetünk, jobban megismertem az igazi énjét és akkor kezdtem beleszeretni.. még mindig nem értem mi ebben a rossz, ha már a nővéremet se érdekli a srác.

Hidd el, bármennyire reménykedsz, a nővéremmel mindig jóban leszünk.:) voltak már ettől nagyobb “problémák” is. De reménykedhetsz nyugodtan.:)

2018. aug. 19. 15:54
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te ennyire biztos vagy abban, hogy a nővéreddel nem romlana meg a kapcsolatot ok éss abban nincs semmi, hogyha te össze jönnél az ő exével, akkor nem értem, hogy miért írtad ki ezt a kérdést. Biztos vagyok benne, hogy az összes válaszoló közül Te ismered legjobban a nővéredet. Szóval ha Te biztos vagy benne, hogy nem lenne ebből semmiféle probléma, akkor miért ne?

Bár nekem az kicsit fura, hogy 2 hetes gondolom fb-s beszélgetés után Te már beleszerettél a fiúba, hisz élőben nem tudhatod, hogy veled, hogy viselkedne. Azért nem úgy írom, hogy nem tudhatod, hogy élőben milyen, hisz a nővéred exe, így biztos láttad már élőben. Na de ezzel azt akarom mondani, hogy én nem tudnék fb-n keresztül beleszeretni senkibe. Meg kell ismerni az illetőt, találkozni vele, megtudni, hogy milyen érzés szemtől szembe lenni és beszélgetni.


Még valami...saját magamból ki indulva, nekem nincs testvérem. Viszont ha a húgom összejönne az exemmel, én nem igazán díjaznám, akkor se, ha nekem már van valaki más. Már csak azért is, mert gondolj bele...tényleg összejön a dolog köztetek, együtt vagytok, haza viszed a fiút, most az milyen már, hogy ott ül nővéreddel egy asztalnál a családi ebédnél? :D

Nem kellemetlen egy kicsit?

Én alapból nem tudnám elviselni, hogy az exem nálunk van, és látnom kell őt. Azt is vedd figyelembe, hogyha haza viszed a fiút akkor ugye látni fogják egymást nővéreddel és mi van, ha visszajönnek a régi érzések? Persze ez egyáltalán nem biztos, ergo nálam sem jönnének vissza, inkább az, hogy ő már az exem, elmúlt, már túl vagyok rajta, és akkor a húgom miatt látnom kell őt. Nekem nem lenne képem ilyet tenni, hisz 100 meg 100 másik fiú van még, nem pont már a nővérem exével jöjjek össze...:)


Gondold át, lehet tényleg jól sülne el a dolog, lehet nem. Lehet elveszíted a nővéred, lehet teljesen elnézné ezt a dolgot. Beszélgess vele erről, aztán pedig döntesz. De én azt tanácsolom, hogy nagyon sok másik fiú van még, menj, és keress valaki mást, az úgy biztosabb lenne. :)

Na de Te tudod, csak okosan. ;)

2018. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek a helyes írási hibákért, 10-es voltam.
2018. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!