Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti hol ismerkedtetek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hol ismerkedtetek meg barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Csak mert már nagyon szeretnék egy fiu barátot, pasit tudom hogy nem kell ilyen görcsösen akarni , de hogy mégis ...meg hogy csomó gyakori kerdeseken lattam hogy táborban ismertek meg az igazit, de akkor milyen táborban ?? Gondolom nem balerina taborban :"-/

14,6777777/l


2017. máj. 1. 12:56
 1/10 anonim válasza:

Én is így vagyok vele....

Szerintem ilyen eddzőtáborba vagy sulis táborokba lehet.

2017. máj. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt akkor egy cipoben jarunk :D ment a zöld pacsi
2017. máj. 1. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:

Neten,első párom.

18 éves voltam,ő 20. Azóta is együtt vagyunk.

20/L

2017. máj. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
🐦🐦🐦🐦🐦🐦koszi
2017. máj. 1. 15:00
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát az én helyzetem kicsit bonyolultabb, apukáink nagyon jó barátok ezer éve, mikor kicsik voltunk mentünk együtt nyaralni meg hasonlók. De igazából kb soha nem voltunk jóba, mondhatni látásból ismertük egymást. Aztán egyszer nemrég rámírt valami béna indokkal, elkezdtünk beszélgetni, nagyon jó barátok lettünk, és 2 hete összejöttünk, mert neki már régóta tetszettem, és én is elkezdtem többet érezni. Szóval nincs konkrét hely ahol megismerkedtünk. De amit tanácsolni tudok, hogy tényleg ne keresd görcsösen az igazit, mert saját tapasztalat, hogy az ilyesmi váratlanul történik :)
2017. máj. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszi😄
2017. máj. 1. 17:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a 8-os osztálykirándulásunkon majdnem fel szedtem egy csajt. Elég messze úgy 300km-re mentünk kirándulni és az erdőben faházakban aludtunk. Voltak ott máshonnan is osztályok és ott kezdtem el beszélgetni vele. Egész este beszélgettünk és nagyon is bejöttünk egymásnak, csak aztán sajnos másnap el kellett váljunk mert mi is és ők is mentek haza felé. És sajnos elég messze is lakik tőlem ezért nem lett belőle semmi. Ez 3 éve volt és azóta se találtam magamnak egy normális lányt. De remélem ez idővel változni fog. És hidd el nem kell ezen görcsölni lehet hogy teljesen váratlanul ismerkedsz meg valakivel. :)
2017. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi .neked is hajrá!!!:"-)
2017. máj. 1. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
A városban este egy szórakozóhelyen.
2017. máj. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ohh én még oda nem mehetek🍹🍹
2017. máj. 2. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!