Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki de nem mutatja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki de nem mutatja ki Miert?

Figyelt kérdés

Egy ideje beszélgetünk facebookon és tudja hogy tetszik nekem de ő eddig csak annyit mondott hogy szeretne kapcsolatot velem.

Hamarosan randizunk (ebbe is belement) és aamikor először találkoztunk élőben (mikor kegismertem) sok jelét adta annak hogy tetszek neki. De itt facebookon semmi.

Lehet az az oka hogy inkább az elő beszélgetéseket preferálja?

Vagy mi?



2018. aug. 20. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet.

Nagyon szeretne téged élőben is látni.

2018. aug. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak annyit mondott, hogy szeretne veled kapcsolatot az nem feltétlen ùgy kell ám értelmezni 😁

A rutinos nőcsábászok mondanak ilyet hogy a végén ki tudják magyarázni magukat

"Ja hát én nem komoly kapcsolatot gondoltam, csak egy laza szexkspcsolatra. Ne haragudj de félreértettél"

2018. aug. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki éli ám a Facebookon a szerelmi életét
2018. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam hogy lesz egy ilyen komment de párkapcsolatra gondolt..
2018. aug. 20. 15:52
 5/6 A kérdező kommentje:
És ha tehetnem én sem "facebookon elnem a szerelmi eletem" de több mint 1 órára lakik tőlem szoval nem tudunk mindennap talalkozni
2018. aug. 20. 15:54
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja és a másik kérdésem pedig az hogy miért csinálja azt hogy egy-egy uzenet kozott 4-10 perceket kell várnom hogy visszaírjon?

De nem is elérhető olyankor általában..

2018. aug. 20. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!