Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tetszem neki, ezt ki iss...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, ezt ki iss mutatja, de nem vagyok bennek biztos h nekem i tetszik!?

Figyelt kérdés
van egy fiú. rámírt és fb-n és bezélgettünk. a buszon mellém ül. meg is fogta a kezem. cukiságnak hív. és mindig azt kérdezgeti h "mit cinálnál ha az a fiú megcsókolna?" én mindig mondom h ki, ő meg válaszolja h nem tudja, de aztán elárulta magát mert mondta h biztos szóba se állnák vele ha megtenné. tudom h tetszem neki (van még egy csomó jel de nem akarok regényt irni xD). de én nem igazán tudom h tetszik e. mit tegyek? egyébként én 14 ő meg 18 éves :)és már kiskorunk óta ismerjük egymást de eddig csak köszönőviszonyban voltunk (negatív válaszolók menjenek tovább)

2017. jan. 21. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj. Szerintem adj egy esélyt a dolognak ha szimpatikus... Max egy randi aztán utánna te is tisztábban fogsz látni.
2017. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nos.. Szerintem is adj neki egy esélyt, ismerd meg jobban. (u.i.: nem tudom, hogy te hogy vagy vele, de szerintem nagyon nyomulós.. ráadásul véleményem szerint még fiatal vagy, úgyhogy ha kölcsönösen szeretnétek egymást, akkor is várj majd pár évet, hogy idősebb legyél és akkor is gondold át...)
2017. márc. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!