Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan mutatja ki egy zárkózot...

Hogyan mutatja ki egy zárkózott fiú, ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki egész sokszor néz, és nem tudom, mellém néz-e vagy csak elgondolkodik

Elsősorban fiúktól kérdezném, gesztusokra gondolok.

Mert pl ha valaki nem néz rám a közelemben, azt gondolom, nem tetszem neki, de ennek az ellentétét és ezt olvastam valahol, ezért kicsit összezavarodtam

Fiúk, kérlek írjatok apró jeleket (pl.: a közeledben nem annyira zárkózott? Ilyenek)

Előre is köszönöm, nagy segítség lenne!



2014. dec. 13. 20:51
 1/8 anonim válasza:
100%
Én régen nagyon zárkózott voltam. Csak akkor néztem meg egy lányt, ha épp nem figyelt, egyébként egyből lesütöttem a szemem. Ne nagyon számíts tőle jelekre, ha tényleg zárkózott.
2014. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem válaszolóval, pont ugyanezt csinálom én is.:/
2014. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

És ha ránézek ő meg visszabámul, hooosssszzzzaaaannnn? Én kapom el a fejem...

Mondjuk van hogy ő is...

2014. dec. 13. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit meg kell cáfoljam az előttem lévő két hozzászólót. Eléggé zárkózott, magamnak való, introvertált személyiség vagyok, tehát csakis magammal tudok példázni. Amelyik lány valóban tetszik nekünk, ÉÉÉSSS úgy véljük a pillantásokból, hogy mi is bejövünk neki, akkor mi is bátrabban küldjük azokat a bizonyos apró jeleket. Például ha hirtelen összenézünk, elkapja a tekintetét, legközelebb ugyanezt megtesszük mi. Vagy ha ránk mosolyog, legközelebb mi is rámosolygunk. Úgy gondolom, hogy ilyen picinyke jelekből le lehet szűrni, hogy kölcsönös-e a szimpátia. :) A zárkózottabb férfitársaimat pedig csak biztatni tudom, ha úgy látják, megvan az a bizonyos "pillantás".
2014. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Naaaaaa... Látod, bejössz neki, egyértelmű. Mit szeretnél még tudni ezenkívül?
2014. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Magamból indulok ki: egy csajt aki igen megtetszett nekem sokat szoktam nézni, meg ha az illtető is rámnéz az esetek többségében a fejemet vagy lesütöm, vagy elfordítom igen gyorsan, belebolondulva figyelem mit tesz, és nagyon féltékenyen reagálok arra, hogy ha egy másik kan hozzászól, szórakoztatja,...-mindez azért mert nem merem én ugyanezeket véghezvinni .

Máskülönben ha nem vagyok annyira belebolondulva(persze egy másik csajba), akkor,ha kettesben,vagy akár 'falkában' igen jól el tudok beszélgetni vele, csak úgy nyomom a néha süket, néha szórakoztató sódert.



És ti lányok, hogy nyílvánítjátok meg azt, hogy egy fiu bejön nektek?

2014. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kkarry válasza:
En nekem bejon egy srac, egyutt utazunk vonattal.Mindig oda megyek ahol o van ,abba a kocsiba ,wchez melle allok,vagy szembe ulok,allok vele.Ritka esetben melle ulok.Ma volt elosszor .És feltunt h nem huzodik eltollem.En zavarba voltam,es matattam meg mosolyogtam vegig,es azon agyaltam ,hogy ossze er a vallunk,es labunk ,es behunytam neha a szemem ,mert nagyon jo erzes volt.:) Meg telefonoztam,es nem takartam el ,hogy mit csinalok.Ha allok ,akkor en kesobb szallok fel ,es amikor a wchez erek,mindig ranezek ,es o is ram nez (bar van amikor nem). Es szembe allva
2017. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kkarry válasza:

Utolso vagyok .bocsanat

Szoval szembe allva ,nem merem nezni,de mikor telefonozik mindig nezem,es megjegyeztem mit csinal,mikor hogyan csinalja.

Szoval jelek

-Sokaig nezem (foleg mikor nem veszi eszre)

-Odamegyek ahova ő,hogy tudjam nezni,kozelebe legyek

-Akkor vagyok ott amikor ő

-Figyelem mikor megy,mikor jon

-Mindent tudok rola(ez mellekes)

-Zavarba vagyok,elkapom a fejem,aztan utanna van mikor elmosolyodok,zavartan csinalok dolgokat, es ra konkcetralok,kozbe azert figyelem

-Jobban nezek ki mint altalaban,probalok neki tetszeni,kioltozok,noiessen,smink,esetleg parmuf.Ertitek jobban nezek ki mint alapbol.:D

-Hatra fordulok ,pl ha mogottem van

Ennyi :)

2017. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!