Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Már nem szeretne tőlem semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeretne tőlem semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel interneten ismerkedtem meg, teljesen ugyanolyanok vagyunk, nagyon jó vele beszélgetni. Eddig nagyjából mindketten ugyanannyit írtunk a másiknak, sosem voltam “lelkesebb”, mint ő. Két napja írt, hogy mit csinál, én arra visszaírtam, hogy én mit csinálok. Szóval csak két átlagos üzenet volt. Azt látta, viszont nem írt már rá semmit (azt tudom, hogy buliban volt).Azt írja ki a messenger, hogy egy napja volt elérhető. Szerintetek felszedett valakit? Vagy letiltott?( monduk nem tudom, milyen indíttatásból tenné). Vagy csak dolga van? Eddig minden király volt köztünk. Tudom, hogy gyerekes, hogy ezen kattogok, de nem bírom elengedni a dolgot. Borzasztóan frusztrált vagyok. Ti mit gondoltok?

2018. aug. 20. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem sok jót igér

De az is lehet, hogy csak elfoglalt.

Várjál türelmesen 😀

2018. aug. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Lehet, hogy felszedett valakit és/vagy letiltott, de az is lehet, hogy másnapos, és azért nem írt még.

Várj még néhány napot szerintem.

2018. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na nehogy már.. Írj neki te, és ha nem válaszol, onnantól kezdve aggódhatsz.
2018. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott a dolog, köszönöm a válaszokat😃
2018. aug. 21. 10:54
 5/6 anonim válasza:
Miért nem írt vissza?
2018. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem volt internete:)
2018. aug. 21. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!