Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet beleszerettem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet beleszerettem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, már egy éve ismerem, közös zenei csoport alapján ismertem meg. Kb 1 hónapja kezdtünk komolyabban beszélgetni, napi szinten. Párszor már koncerten összefutottunk, legutóbb szombaton. Azt vettem észre, hogy hiányzik amikor nem beszélünk..Órákon keresztül képesek vagyunk beszélni. A minap bejelölt egy kamuprofil (rájöttem, hogy ő az, de nem mondtam neki). Ezen a profilon olyat kérdezett, hogy van-e barátnőm, meghogy tetszik-e most valaki.. Ezek szerint bejövök neki? Pedig amikor beszélünk nem mutatja jelét, vagy csak jól titkolja..
2018. aug. 21. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
nem fura egy kicsit, hogy idegeneket kérdezel meg az érzéseidről? Amúgy lehet
2018. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Beleszerettél ennyi ez van:(
2018. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínüleg.
2018. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kamu facebookos dolog bar kicsit fura, de ezalapjan tuti bejossz neki!
2018. aug. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!