Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy 10 evvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 10 evvel idosebb sracba. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Ugy erzem beleszerettem egy nalam 10 evvel idosebb sracba.

Mar regota ismerem. Egyutt edzunk es versenyzunk.

Ugy vettem eszre h o is vonzodik hozzam.

Csak az a baj h van baratnoje aki terhes is es nem regen osszekoltoztek

Nem akarom hogy szakitsanak, csak igy mikor latom a sracot a felhok folott jarok es szar erzes mikor ujra es ujra tudatosul bennem hogy neki van valakije akije. Szeretem de tudom keves az eselye hogy osszejojjunk.Csak tanacsot szeretnek kerni hogy mit csinaljak?


16l


2018. aug. 4. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Most hogy terhes a barátnője, az esélyeid napról-napra egyre jobbak.
2018. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
81%
Szerintem engedd el.tudom nehéz de muszály.fóleg ha már van barátnője,gyereke és már össze is költöztek.Sok sikert máshoz!!:)
2018. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A valakit inkàbb nevezzük ùgy hogy van már "CSALÀDJA". Jò tanácskènt felejtsd el! Legyenek boldogok ! Te is megtalàlod majd az igazit! 18/L
2018. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akiknek volt igazi kapcsolatuk, tudják, hogy a szerelem nem igazi szerelem beteljesülés nélkül. A tiéd csak illúzió, ha találkozol egy olyannal, aki korban is meg kapcsolati státusz ügyileg is jobban illik hozzád, és elkezdtek járni, megéred.
2018. aug. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2018. aug. 5. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!