Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elég érdekes szituációban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég érdekes szituációban tetszett meg egy lány, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnap egy hatalmasat buliztunk, 5-en srácok és egy leányzó akit nem ismertem. Első látásra is szimpi volt és megtetszett. Ahogy telt az este egyre közelebb kerültünk, egymást kézen fogva vezettük a buliban és jó pár óra múlva már csókolóztunk. Persze elötte sok mindent megtudtam róla. Nem az a lány aki mindenkinek oda dobja magát mert lett volna rá alkalma. 18 évesek vagyunk. Viszont buli végén picit már úgy éreztem hogy eltávolodott. Mit csináljak ebben a helyzetben? Nagyon bejön és láttam a szemében mikor csókolóztunk hogy élvezte és én is tetszem neki. Mit lépjek? ( távolság van köztünk )

2018. aug. 21. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem sok az infó, de nekem elsőre nekem az jön le, hogy csak dugni akart...Bár lehet velem van baj, de szerintem ez tipik "buliszerelem"
2018. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet de nem olyan a csaj. Akk próbálkozott nála mind ellökte és engem meg közel engedett. De nem tudom, ilyen fura helyzetben nem voltam még
2018. aug. 21. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nem az a lány aki mindenkinek oda dobja magát"...

Mégis idegen fiúval csókolózott pár óra után. Nem akarok senkit megsérteni, de érted mire gondolok..

Ha veled megteszi ugyanúgy megteszi mással is. Az ilyennel nem éri meg komoly kapcsolatot kialakítani, szerintem. Bár én lehet túl maradi vagyok.

2018. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
#3as leírta előttem, amúgy vicces, hogy mennyire nem veszik észre egyesek az ellentmondást három mondatban.
2018. aug. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fruzs33 ***** válasza:
Szerintem egy kicsit összezavarodott,én ezt veszem le így ebből az egészből.
2018. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!