Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor valójában mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor valójában mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés

Először is ő (F) most megy 9.-be általános iskolából, én (L) pedig most megyek általános iskolában 6.-ba.

Tisztában vagyok vele hogy még nagyon kicsi vagyok még a kapcsolatokhoz, nem is azt akarok, viszont nagyon szerelmes vagyok ebbe a fiúba. Igazából neki is tetszem vagyis azt mondta hogy nem tudja mondani hogy tetszem neki, mert túl kicsi vagyok hozzá, csak tetszenek neki bennem a dolgok. Ő nyolcadikos volt én pedig 5.-es, amikor elkezdtem érezni iránta valamit, és ez tényleg szerelem...lehet hogy nem hiszitek el hogy ennyi idősen én már tapasztaltam milyen a szerelem, de elég sokan mondják hogy koraérett vagyok és ez ezen is észre vehető. Erről a dologról csak a legjobb barátnőm, és néhány osztálytársam tud...De a lényeg: valamelyik nap beszélgettünk messengeren, ahol elmondta hogy ő nagyon szívesen beszélget velem, és már egy jó ideje tudja hogy tetszik nekem. Viszont akármikor ráírok, (nem olyan sűrűn mert nem is nagyon merek) mindig olyan mintha nem szivesen beszélne velem...egyik pillanatban azt érzem hogy tényleg tetszek neki, a másikban meg mintha leakarna rázni...nyilván ti nem tudtok ebben 100%-osan, nem is várom el, de azért mégis, mit gondoltok erről? Ha valaki tudna prívátban beszélni erről akkor azt nagyon szívesen meghallgatom.



2018. júl. 11. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem szollak le a korod miatt, a sajat boromon tapasztaltam, hogy az ember ennyi idosen is lehet szerelmes. Viszont (ez csak az en velemenyem, amire nem feltetlen kell hagyatkozni) 3 ev korkulonbseg rengeteget jelent lelki erettseget tekintve. Visszaemlekezve arra, mikor en voltam ennyi idos (pedig en is meg csak 16 vagyok), el sem tudnam kepzelni, hogy annyi idosen egy 9.-es fiuval legyen valami koztunk, mert akkor barmennyire nem igy gondoltam, nagyon gyerek voltam meg. De ezt te is latni fogod akar 2 ev mulva is. Pedig ram is mindenki azt mondta, hogy erettebb vagyok sokkal a koromnal. De ez csak egy velemeny, nem igaz allitas, hogy ilyen korkulonbseggel nincs jo kapcsolat.


Ha azt mondta, szivesen beszelget veled, az mar jo jel. Biztos tetszel neki, de azt is mondta, hogy szerinte tul kicsi vagy hozza. Tehat annal tovabb, hogy beszelgettek, ő nem akar menni (értsd: nem akar jarni veled). Szerintem rakerdezhetsz, hogy latja-e eselyet annak, hogy összejöjjetek, figyelembe veve, amit mondott, hogy szerinte kicsi vagy hozza. Ha erre igent mond, akkor hajra, ha nemet, akkor hagyd beken.

2018. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ja és a legfontosabbat kihagytam...megkérdeztem tőle ahogy mondtad hogyha nagyobb lennék járna e velem és azt mondta igen...és azt is mondta hogy nagyon örülne ha nagyobb lennék...szóval biztos hogy járna velem, csak néha meg ez annyira olyan mintha csak úgy mondaná, nem is így érzi, viszont néha meg érzem rajta hogy komolyan gondolja.
2018. júl. 11. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:

#2 ez azt jelenti egyszeruen fogalmazva, hogy jarna veled, az egyetlen dolog, ami miatt nem fog, az a korod, es ugyebar ezen nemigen tudsz valtoztatni. Szoval inkabb meg kene szakitani vele a kapcsolatot, mert annak nincs ertelme, hogy remenykedsz, hatha a sok beszelgetes miatt meggondolja magat, de nem fogja. El kene felejtened. Ez egy egyertelmu nem.

#1 voltam

2018. júl. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És szerintetek az jó lenne ha később ha már nagyobb leszek én is ehhez akkor összejöjjünk vagy végleg szakítsam meg vele a kapcsolatot? És ha mondjuk pár év múlva megkérdezné? Én sem vagyok biztos benne hogy összeakarnék jönni vele...
2018. júl. 11. 11:23
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 nem akarlak elkeseriteni, de evek mulva tuti, hogy elfelejtitek egymast, felesleges lenne azzal altatni egymast, hogy majd evekkel kesobb osszejottok, mert teljesen biztos, hogy egyikotok sem fog addig varni. Mondd meg neki, hogy ha biztos az, hogy egyelore nem akar toled tobbet, inkabb ne beszelgessetek, mert semmi ertelme celtalanul irogatni, es fajdalmat okozni magadnak.
2018. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönö! Nagyon rendesek vagytok hogy értelmes válaszokat adtatok...lehet hogy tényleg megkéne vele szakítanom a kapcsolatot és akkor nem okoznék magamnak fájdalmat...csak annyira rossz lesz hogy már se találkozni se beszélni nem fogunk...de megpróbálom.
2018. júl. 11. 11:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Szivesen a valaszokat, orulok, hogy segitettem, amugy en irtam mindet 😂 De arra szamits, hogy masok le fognak szolni a korod miatt
2018. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked! :D Hogy érted hogy leszólni a korom miatt?
2018. júl. 11. 12:22
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 hat ugy, hogy majd jon a sok “nagyon erett” ember, es valoszinuleg majd kioktatnak teged, hogy ennyi idosen te nem lehetsz szerelmes, meg menjel inkabb homokozni, meg hogy “az en idomben meg barbiztak az ennyi idosek” 😂 igazabol ezek szanalmasak, de okosnak hiszik magukat nagyon
2018. júl. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen sok ilyenről hallottam már, ezért sem akarok ennyi idősen semmibe sem belekezdeni...
2018. júl. 11. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!