Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik Liberot használnak/tak!...

Akik Liberot használnak/tak! Előfordult már valakinél olyan, hogy a 3-as méret kicsi, de a 4-es még nagy? Milyen pelenkára váltottatok a Liberoról?

Figyelt kérdés
Egyébként nagyon szeretem a Liberot, de kislányomnak még hízni kell a 4-es méretbe, meg egy picit nőni a popsijának.
2011. márc. 28. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány kilós a babád, ezek a pelusok általában úgy vannak méretezve, hogy egyik méret fedi a másikat... Nem értem, hogy lehet az, hogy az egyik már kicsi a másik még nagy... Mennyire húzod össze a pocakján a tépőzárakat? teljesen középre teszed?
2011. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

8,5 kg körül van.

A 3-as már szinte mindenhogy, mindenhol kicsi.

A 4-es pedig olyan nagy, hogy eláll a fenekétől a külső gumis rész. (Lehet, hogy a lányomnak pici a feneke?)

A tépőzárakat szinte majdnem egymásta kell ragasztanom, de így sem jó. Hosszú is. :(

2011. márc. 28. 16:18
 3/13 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fedik egymást a méretek, eddig nem is volt baj!

De ezt a 7-14 kg-ig intervallumot én egy kicsit soknak találom. Biztos nálunk van a hiba... :)

2011. márc. 28. 16:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg próbáld ki a Bambino pelust(Auchanban kapható), legalább olyan jó, mint a Libero, de árban sokkal kedvezőbb és a méretezése is kicsit más. Ha Pesti vagy, akkor az M5-ös melletti Tescoban is meg tudod venni, az éttermeknél egy bódéban.
2011. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Lehet, hogy kifogtál egy hibás szériát! 4-es MegaPackból elvileg kétfélét lehet kapni, az egyiknek nincs a derekán gumírozás. Nézd meg, van rajta gumírozás? Ha nincs, akkor vissza lehet nekik küldeni, kicserélik.
2011. márc. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A pelenka hibátlan, van gumírozás!

Neten nézegettem a Pampers Active baby 4-est, de az meg 7-18 kg-ig van. Akkor ez még lehet, hogy nagyobb, mint a Libero?!

2011. márc. 28. 16:53
 7/13 anonim ***** válasza:
a lányom 7700g és az Papmers Active-t hazsnáljuk a 4est, mert a 3-as már kicsi. szerintem annak jónak kell lennie, vékonyabb, rugalmasabb.
2011. márc. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves 16:57!

Lehet, hogy hülyén hangzik amit kérek, de megtennéd, hogy megméred nekem a pelenkát? Hossza, szélessége.

A múltkor én is megmértem valakinek... Gondoltam is, hogy ilyen hülye kérdést?? De most jöttem rá, hogy nem is hülyeség, lehet, hogy hasonló baja volt az illetőnek. :)

2011. márc. 28. 17:01
 9/13 anonim ***** válasza:
2011. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket, igen, az is én voltam!

Csak gondoltam, hogy konkrétabb kérdést teszek fel. Remélem, nem baj?!

2011. márc. 28. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!