Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi számít szerelemnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít szerelemnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy lány aki nagyon tetszett mikor még alsós voltam és akkor azt hittem hogy ez szerelem volt,de aztán mikor felkerültem a nagyiskolába megismertem egy lányt,aki iránt az előzőnél sokkal nagyobb érzelem alakult ki,amire rögtön rávágtam,hogyha az előző érzés nem is volt szerelem,akkor ez biztosan az. Ám időközben amikor nem számítottam rá betoppant az életembe egy lány,aki teljesen levett a lábamról és észre se vettem de valahogy úgy rabul ejtette a szívem,hogy már egy jó ideje úgy érzem,hogy ezt a lányt már sohasem fogom tudni elfelejteni.

Vele minden más volt,egy mosolya boldoggá tette a legrosszabb napomat is,

a szeme csillogása elkábított, a haja ragyogása elvette az eszemet és a személyisége teljesen elbűvölt.

Olyan gyorsan történt minden, olyan váratlanul, minden varázslatos volt és ami a legjobb volt, az az hogy tudtam,hogy ez a szerelem.

De amint rájöttem erre a dologra,rögtön eszembe jutott,hogy talán most voltam először szerelmes és a többi érzés,ami előtte volt az nem szerelem volt.

És ez a sok gondolkodás teljesen összezavart és ezért azt szeretném tudni,hogy mi a különbség a tetszés és a szerelem között,illetve hogy mennyire erős tetszés számít szerelemnek.


A válaszokat előre köszönöm!



2018. aug. 27. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit utolsònak leìrtál az a szerelem

Méghozzá a legrosszabb fajta, ami érhet az a férfit 😀

2018. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Hát, úristen nagyon aranyosan fogalmaztad meg a szerelmet.

Véleményem szerint a szerelem az,amikor úgy érzed, hogy nem tudsz élni a másik nélkül,csodás érzés.

Az úgynevezett "tetszés" egy múló dolog. Megismered, tetszik, majd elmúlik. :D

2018. aug. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Na akkor van egyszer a plátói szerelem azt írtad fentebb. Az olyan hogy van egy elképzelt ideálod amit megpróbálsz belelátni valakibe aki szimpatikus vonzó számodra. És van a nagy betűs ezt írtad lentebb, mikor a szemébe nézel és csak a végtelent látod. Nagyjából így lehet különbséget tenni.
2018. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Sajnos jól gondoltam a dolgot.

Az a lány,akibe ennyire beleszerettem sajnos már őt elvesztettem és valószínűleg már sohasem látom őt már az életben.

Ez az erős érzés,ami egy véletlen találkozással indult és nagy barátságba fordult át,sajnos tragikus véget ért. 💔💔

2018. aug. 27. 20:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelmes vagy belé, lehet még kéne próbálnod helyre hozni azt a tragédiát (persze, csak ha ez nem egy másik barátot jelent). Szerintem ritka, hogy valakibe tényleg igazán szerelmesek lehessünk, fontold meg...
2018. aug. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos az vagyok,de azt hiszem hogy ez a tragédia sajnos már nem helyrehozható. 💔💔
2018. aug. 27. 23:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Hasonló eseteim, tapasztalataim vannak nekem is ezekről, még blogot is írtam róla. Szintén sorsszerű találkozás, barátság, stb...


Ha gondolod, beszélhetünk kicsit, tapasztalatot cserélhetünk...


18/f

2018. aug. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!