Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg olyan jó érzés, mint...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan jó érzés, mint amilyennek az ember képzeli?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon nagy szerelmem, aki sok ideig a haverom volt. Nem jottunk ossze, nem csináltunk semmi komolyabb dolgot, viszont én nagyon sokat kepzelodtem vele ami nagyon jó érzéssel toltott el,viszont soha nem következett be semmi ezekből. Azoktól kérdezem, akik voltak már hasonló helyzetben, csak sikerült az illetővel bármilyen komolyabb dolgot is csinálni: tényleg olyan jó érzés, vagy csak a képzelet turbózza fel a dolgokat? Tényleg elolvadsz és megsemmisulsz a karjai között? Tényleg tökéletes minden, vagy a valóságban minden más, nincs annyi fejvesztes? Vagy csak egy kis ideig, aztan hetekkel kesobb elmulik a varazs?

2018. márc. 3. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én voltam hasonló helyzetben, bár én a történet fiú tagja voltam...

Nekem sohasem következtek be ezek a dolgok, bár nagyon jó lett volna.

Azt ajánlom, hogy ne habozz, modd el neki az érzéseidet. Szinte biztos, hogy neki is vannak hasonló gondolatai, és az is biztos, hogy legalább olyan jó lesz, mint amilyennek elképzeled.

2018. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A képzeletben mindig szebb és jobb minden. Én 13 évesen lettem életemben először szerelmes egy 17 éves srácba. Jó barátok voltunk, sokszor húginak hívott, de ennyi. De én annyira szerelmes voltam, hogy bármire rátudott volna venni. Még a kútba is beugrottam volna ha kéri. Állandóan álmodoztam róla. Szűz lányként még az első szexet is megálmodtam. De ő mindig más csajokkal volt, engem mindig kislánynak tartott. Mellette nőttem fel. 19 évesen bár már nem voltam szűz, nekem is voltak barátaim, de a nagy szerelmem még mindig ő volt, még mindig álmodtam róla. Én 19 éves, ő 23 éves volt amikor észrevette bennem a nőt, és randira hívott. Járni kezdtünk, és elég hamar meg is lett az első szex. Az ami az álmaimban volt, az sehol nem volt a valóságban. Kicsi csalódás volt, de mivel úgy éreztem, hogy szerelmes vagyok, így minden jó volt... egy ideig. Olyan 4 hónapot jártunk, és minden ami a képzeletemben volt kettőnk között mint egy szappanbuborék szétpukkadt. Már nem volt rózsaszín köd, és már észrevettem azokat a hibákat amik miatt egyre kevésbé volt a nagy Ő nekem. Szétmentünk. Nem azt mondom, hogy bánom, hogy egy párt alkottunk pár hónapig, de bevallom ha csak a vágyálmok maradtak volna, az jobb lett volna.
2018. márc. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én három évig álmodoztam egy fiúról, aztán baromi nagy szerencsémre járni kezdtünk, de számomra már nem volt rózsaszín köd így 3 év reménytelen szerelem után.

Plot twist:

De mivel halálosan szeretem bármilyen színű köd nélkül is, elolvadok és megsemmisülök a karjában, minden egyes alkalommal.

Kb mint egy valóra vált álom, csak még az álmot is felülmúlja az érzés.


Van, amikor érdemes várni. Ha rögtön összejöttünk volna, lehet, hogy most nem ezt érezném.


16l

2018. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szasza212 ***** válasza:
Ha nagyon túlhajszolod a képzeleted, nagyot fogsz csalódni. Jó érzés, de nem mindent felemelő és megsemmisítő, amint ahogy gondolják meg a könyvekben írják. Aki olyan mindent elsöprőt keres, az nem fog találni semmiit, a gondolatok mindig szebbek mint a valóság. És igen egy idő után már rózsaszín köd sem lesz, észreveszzük a másik hibáit, de ha még így is szeretjük, akkor nem kell vele szakítanunk azért mert már nem minden pillanatban rá gondolunk. Van erre egy tök jó kifejezés ami egy zeneszámban van: A szerelem szeretetté lényegül.
2018. márc. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szasza212 ***** válasza:
82%
De ez biológiai adottságoktól is függ. Ha csak a szexről beszélünk, vannak érzékeny, és kevésbé érzékeny emberek, valaki kevéstől is rohadt jól érzi magát, valakinek a sok is csak átlagos. Pl nem minden lánynak érzékeny a G pontja.
2018. márc. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!