Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy lepjek tul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy lepjek tul?

Figyelt kérdés

Lassan egy eve lesz hogy tetszik egy fiu eljen azt hittem tokk normalis aztan honapok mulva ra jottem hogy mien is hogy csak bolondit van neki 2 baratnoje is :) na itt be telt a pohar es ossze jottem a testverevel hogy beken hagyon mert maskepp sose hagyott volna beken ossze jottem a tesojaval tull is letem rajta idovel aztan a tesoja is meg csalt vele is szakitotam utana teltek a idok es megint talalkoztam ezzel a fiuval ugy ereztem teljesen tull vagyok rajta aztan megint talalkoztunk akkor jottem ra hogy en sose voltam rajta igazan tull bele bolondultam szo szerint de nem lehetunk egyutt a testvere miat mert ugye hivatalosan vele voltam vele csak kavartam

(Es mielott jonnenek a negativ komentek hozza tenem hogy senkii ne itelkezen a masik felet!!!!!

Igen hibaztam de nem tudja senki a torteneten hogy mit ereztem es tudom hogy ez egy undorito dolog nem is vedem magam olyan lanyokat neztem le reggeben mint amilyen most en vagyok de nem tehetek rola a iranta valo erzelmem ujjra erosebb mindentol!!!!)

Hogyan lepjek tul rajta??



2018. aug. 28. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves vagy de a helyesírásod egy katasztrófa.


Egyébként az idő segít. A még az hogy nem találkozol vele, kerülöd, megismersz új embereket.

2018. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%

Merülj el a magyar helyesírás rejtelmeiben! Az majd eltereli a figyelmedet, hiszen bőven van hova fejlődnöd!

Am hány éves vagy? Helyesírás alapján mondanám, hoy maximum 12....

2018. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 12 évesen kavarni? Xd
2018. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
🤣🤣🤣🤣 de szeretnek egyesemberek masokat le nezni masba belekotni 😅😅😅 hahahaha nem vagyok 12 eves barmok!!🤣🤣🤣 oruljetek hogy tu tudtok helyesen irni 😅😅😅🤣🤣🤣🤣 tini lany vagyok a 90% roviditve es helytelenul ir ilyen helyeken elnezest hogy nem a helyes irasomal vagyok elfoglalva🤣🤣🤣🤣🤣🤣 nekem vannak ennel fontosabb dolgaim is😁 es meg egyszer kozlom hogy nem 12 eves vagyok😅😅😅😅😅😅
2018. aug. 29. 00:43
 5/6 A kérdező kommentje:
De egyebkent ahhoz se lenne kozottok ha nem birtok normalis valaszt adni mashova irkaljatok mert nem vagyok kivancsi a helyesirasomal kapcsolatos velemenyetekre 😇😆
2018. aug. 29. 00:46
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki olyan pocsékul ír helyesen mint te, akkor sokan elgondolkodunk, van-e értelme bármi segítő szándékú dolgot írni neked.. Hisz az értelmi kepessegeid a zéróhoz közelítenek, így kérdéses felfogod egyáltalán..


Lehetnél te a világ legszebb nője is, de ilyen agyi képességekkel akkor sem kellenél. Full kiábrándító mind az 'érzelmi' mind a 'hagyományos értelemben vett' intelligenciád.

2018. aug. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!