Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mennyit és hogyan tanultato...

Ti mennyit és hogyan tanultatok a Kresz vizsgára?

Figyelt kérdés

Érdeklődnék,hogy ti hogyan készültetek a Kresz vizsgátokra? Azt a 250 oldalas Kotra Féle könyvet betűről betűre betanultátoj?Nekem egyszerűen nem megy...Vagy elég ha rengeteg tesztet csinálok?

Időben ti mennyut tanultatok?1 hét?Vagy már hónapokkal előtte és reggeltől estig megállás nélkül,mint egy egyetemi vizsgára?

Köszi!


2018. aug. 26. 13:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tanuáshoz alap a KRESZ logikájának megértése, amihez a könyvet érdemes használni. Nem arra kell törekedni, hogy bemagold, hanem megérteni az összefüggéseket, onnantól kezdve nem nehéz.

A tesztek gyakorlásra valók, de ha nincs meg az emlitett logikai tudás, csak a kérdések-válaszok szintjén (emlékszel a kérdésre és a válszra) tesztelgetsz, az lehet kevés lesz az elméleti vizsgához, de a gyakorlathoz biztosan (ott már nincs gondolkodási idő, a szabályok ismeretében kell cselekedni).

Akkor tudod megfelelően a KRESZ-t, ha a kérdéseknél azt is meg tudod válaszolni, miért ez a helyes válasz, miért rossz a többi.

2018. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
e-learning tanultam a kreszt , szépen végignyomtam aztán 0 hibával levizsgáztam. Ha nem csak bemagolod hanem meg is érted akkor nem lesz gond, akkor se amikor vezetni fogsz. Miután a könyv végére értél jöhetnek a tesztek
2018. aug. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én nem tanultam rá semmit, teszteket csináltam, meg amúgy értettem az egészet, nagy bonyolultság nincs benne, a körforgalmas villamosos helyekre meg nem megyek. igazából józan paraszti ész kell hozzá. Ahol meg nem tapasztalható a kresznek a megléte ott az erősebb kutya ....ik alapján megy a dolog, meg akinek magasabban van a lámpája.
2018. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bejártam az órákra a tanfolyás alatt. Ez kb 1,5 hónapig tartott. Szóltak, hogy mikor menjek vizsgázni. Előtte két nappal átfutottam a füzetemet, amibe az órák alatt néhány dolgot jegyzeteltem. Ezen kívül volt egy könyv is, amit kétszer odafigyelve átolvastam. Kb ennyi.

Az én időmben (1999 őszén tanultam) nem volt se e-learning, se on-line teszt.

Ha valaki odafigyel, pláne ha érdekli is a téma, nem olyan borzasztóan nehéz dolog megjegyezni.

2018. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Hetekig tanultam rá a programból. négyszer mentem a kresz vizsgára.Negyedik alkalommal már sikerült elérnem 48 pontot. Akkor kössz ennyi elegem lett az egészből abbahagytam. Erre mennek ezek hogy sok pótvizsgát csinálj és ott hagyjál sok pénzt.
2018. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bejártam órákra, meg adtak egy weboldalt azon kb olyan 2 hétig csináltam a feladatokat.
2018. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
2 napot gyakoroltam az oktatómnál vásárolt CD-n. 70 pontom lett a vizsgán. Ha átszeretnél menni a vizsgán vedd meg a CD-t és addig tesztelgess ameddig 70 pontokat nem érsz el. Akkor nagy esély van rá, hogy sikeres lesz a vizsga.
2018. aug. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia! Nem érdemes elolvasni. Én 5*3 órát voltam oktatáson és internetes programmal gyakoroltam 6 órát. Ugyanazok a kérdések szóról szóra mint a netes progiban úgyhogy elég ha azt gyakorlod. 2 pontot vesztettem a vizsgán.
2018. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok. Azért elég nagy ostobaság, hogy nem érdemes elolvasni a könyvet.
2018. aug. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hali:) Én ma tettem le sikeresen a vizsgát! Én is tanfolyamra jártam, de volt olyan óra amire nem tudtam bemenni.. és igazából én a tankönyvet egyszer végigolvastam, aztán három nap alatt napi null 24ben a tesztet nyomtam és ennyi.. a kérédseket konkrétan tudtam kívülről, de igazából nem az volt a célom csak rámragadt.. de ne izgulj! Nagyon könnyű és szinte ugyan az volt a vizsgán a kérdéseknél mint amit otthon csináltam. Amire figyelj:

1. Attól még, hogy más megtanulta négy nap alatt te nem biztos.

2. És ne úgy állj hozzá mint én ,hogy áhh ez könnyű mert az utolsó három nap amikor tanultam durva volt! Én nem hiszem, hogy ugyan így csinálnám mégegyszer..:)

Sok sikert majd!

2018. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!