Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a legjobb lánybarátomba? 18/f

Figyelt kérdés

Ő is 18 éves, mint én. Általános eleje óta ismerjük egymást, és azóta szinte folyamatosan jóban is voltunk. Mivel mindig is szép csaj volt, régóta bejött, de csak annyira mint bármelyik más szép lány és a barátságunk miatt nem is gondoltam bele a dologba többet...egészen kb. egy fél évvel ezelőttig, amikor (nem tudom pontosan mitől, hogyan) beleszerettem. Azt hittem ez valami rövid fellángolás, de azóta szinte nonstop rágondolok, legalábbis minden nap a fejemben van, akkor is ha nem találkozunk. Szerintetek mitévő legyek? Mondjak el neki mindent? Nem hiszem, hogy ez jó ötlet lenne, egyrészt, mivel most ért véget egy hosszú kapcsolata, másrészt mivel szerintem semmi esélyem nem lenne, harmadrészt, mivel nem szeretném tönkretenni a barátságunkat.


Ti mit gondoltok?


2018. szept. 1. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez így elég egyértelmő.. nem tudsz mást tenni mint beletörödni és majd elmúlik. Ismerkedj másokkal és majd változik a dolog.
2018. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz, lehet, egész életedben bánod majd.
2018. szept. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!