Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb lánybarátomba sikerült...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb lánybarátomba sikerült beleszeretni, de van kiszemeltje, ilyenkor hogyan tovább?

Figyelt kérdés
A kiszemelt leányzó(19) már régóta nagyon jó barátom, viszont az elmúlt pár hónapban, azt vettem észre, hogy beleszerettem. A lánnyal eddig is nagyon jól elvoltunk, mindent elmondtunk egymásnak stb, azonban van egy kiszemeltje (24F), aki jóval esélyesebb nálam, és pont az esete. Sőt, haverok rá is kérdeztek nála, h lehetne e valami, és azt mondta hogy csak mint "öcsike" gondol rám (18F). Ilyenkor mi a teendő? veszett az egész ügy, vagy lehet még jobb?
2017. máj. 16. 07:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha "öcsike"-ként gondol rád, akkor abból nem tudsz férfit csinálni a szemében egy pillanat alatt, de valószínűleg évek alatt sem, mert máshogy ismert meg, szóval igen, bölcsebb lenne tovább lépni.
2017. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%

Piszok gyorsan kezdj el más lány iránt érdekelődni.


Őt pedig kezd hanyagolni.

Add be neki, hogy kimész külföldre, s ott maradsz.


Ha megsejti, hogy elveszíthet örökre, akkor elkezd védekezni ez ellen, aminek eredményeképpen akár össze is jöhettek.

2017. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Ne hívd telefonon. Ne írj neki. Csökkentsd minimumra, de inkább nullára a kommunikációt vele.

Ez a legjobb esélyed.

2017. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem ez bejött, s több mint egy évtizede együtt vagyok azzal, akin alkalmaztam.
2017. máj. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%
Ebből nem lesz kapcsolat.
2017. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

"sikerült beleszeretni".

Ezt úgy irod mintha valami öt éves iskola után:

sikerült le vizsgáznom.

2017. máj. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Szeretnél vele lefeküdni akkor is, ha lehet, hogy mégsem lenne belőle kapcsolat?


én írtam hogy ne hívd, ne írj neki, na kommunikálj vele.

Ez az ami leginkább bejöhet.

Ha néhány nap után ő keres téged, akkor persze válaszolj, de NE ÉRJ RÁ, Ne legyen időd rá. Tűnjél elfoglaltnak. Érd el nála, hogy úgy lássa, hogy rajta kívül is van életed. Ez bejön a csajoknak, ráadásul, ha azt érzi, hogy elveszíthet, akkor jobban fog vonzódni.


A csajoknál a vonzás pont fordítva működik, mint a gravitációnál meg az elektromágnesességnél. Utóbbinál minél messzebb van a másik, annál gyengébb a vonzódás, a csajoknál meg minél távolabb vagy annál inkább kapaszkodni akar majd.

2017. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7:Ha a csaj tényleg csak barátként tekint rá,akkor a srác csak bukónak fog tűnni a szemében. Vagy az teljesen elképzelhetetlen,hogy nem vonzódik hozzá? Nem.
2017. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#7 Sajnos a távolság itt nem játszik, ugyanis tisztában van vele, h 8 hónapig nem fogunk találkozni, mert ős is megy külföldre nyáron, én meg szeptembertől. Amugy nekem az a fontos, hogy jóban legyek vele mert kedvelem, szóval köszönöm mindenki tanácsát, igyekszem megfogadni amelyiket lehet :) és asszem továbblépek.
2017. máj. 16. 13:54
 10/10 anonim ***** válasza:

A lány akivel 11 éve vagyok együtt, összejött valaki mással előttem, de folyamatosan kereste a társaságomat.

Úgy jöttem össze vele hogy belengettem hogy elmegyek hajóra dolgozni, aztán meg Ausztráliába, hogy sosem akarok visszajönni.

El is kezdtem nem keresni sosem, és nem telt el három nap úgyhogy ne keresett volna engem...

2017. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!