Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb lánybarátomba, hogyan tovább? Részletek lent

Figyelt kérdés
Szerelmes lettem a legjobb lánybarátomba.Nagyon jó volt a kapcsolatunk. Úgy gondoltam, hogy jobb az őszinteség, ezért elmondtam neki. Tudtam, hogy nem jönne össze a dolog (nem undorodik tőlem, nem vagyok egy ronda srác). Kb egy hónapig nem beszeltunk, de még most is nagyon szeretem. Nem tudok rajta "túllépni". Most azon gondolkozok, hogy hogyan kéne megszereznem őt. Kezdjek el neki udvarolni, de hogy? Vagy mit kéne tennem?

2016. máj. 7. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elsosorban a baratsagotokat kene helyreallitani es utan johetne az osszes tobbi..Persze csak ha ez az o reszerol is okes lenne.Nem azt mondom ,hogy add fel.De semmikeppen se zaklasd...!
2016. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már dumáltunk párszor. kicsit távolságtartobbak voltunk egymással. a baratsagunk tuti helyre jönne, de többet szeretnék, mert nagyon szeretem őt
2016. máj. 7. 18:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy perc néma csönd, a barátzónába került kérdezőért. Részvétünk.
2016. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!