Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hàny èvesen találtátok meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hàny èvesen találtátok meg azt a bizonyos "nagy szerelmet"!?

Figyelt kérdés
2018. szept. 2. 13:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem a legerősebb szerelem a viszonzatlan szerelmemnél volt.

Azóta nem tudok nagyon mások iránt érezni, és leginkább tetszés érzést érzek csak mások iránt.

15 évesen történt velem.

2018. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20 évesen, persze véget ért, egy éve és még mindíg fáj picit
2018. szept. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jelenleg 19 vagyok, és még mindig nem voltam szerelmes.
2018. szept. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én anno 13 évesen leltem meg, középiskolában.

Ennek már 18 éve, Kérdező...és azóta se tudtam őt elfelejteni...ezt má' magammal viszem a sírba.

2018. szept. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13 éves voltam. Megfogott a mosolya , a gyönyörű szőke göndör vállig érő haja. Körülbelül 20 éves lehetett. Sajnos nem láttam többet, remélem boldog valahol. 17 L
2018. szept. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
11 éves voltam. Tényleg belezúgtam a srácba, 3 évig voltam belé szerelmes. Sajnos viszonzatlan volt. Azóta még nem szerettem úgy senkit.
2018. szept. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam szerelmes, de szerintem soha nem leszek annyira szerelmes, mint akkor.

Viszonzatlan volt, 1,5 évig tartott, 15 éves voltam.

/L

2018. szept. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 DollarDog ***** válasza:

18 évesen, és még mindig tart közel másfél éve, és ez már változni nem fog, saját elkötelezettségünk miatt a párommal!


19/f

2018. szept. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

13 evesen kozepsuliban.. osszejott egy kis idore de osszetorte aztan a szivemer. Azota szeretem es gyulolom is, pokoliak es mennyeiek voltak azok az evek, szeret-nem szeret, osztaly egyik fele szurkol nekunk, masik nem, mindkettonknek uj kapcsolat, varjuk, hogy a masik szakitson.. vegul mire o szakitott a parjaval en mar tulsagosan ragaszkodtam az en paromhoz es eletemhez, ezert nem mertem otthagyni. Jol is tettem, nem sokkal utana kozolte hogy soha semmit nem latott bennem es nem gondolta komolyan..

azota van uj szerelme.

Egy kbszott sggfej de azt hiszem valamiert orokre szeretni fogom.. egyik baratnom se ertette soha hogy miert, mert tenyleg egy tipikus fvckboy volt a srac. Sajnos ez az en karmam.

21/L

2018. szept. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16 évesen , most is eltudnám képzelni igy 10 évvel később..
2018. szept. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!