Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Pszichológushoz kéne mennem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszichológushoz kéne mennem, vagy nem csak velem van ez?

Figyelt kérdés

Végelkeseredettségemben már lassan nem tudom kihez forduljak, mert akiknek eddig elmondtam teljesen hülyének néztek és nevettek a szenvedésemen.


Van egy férfi, akit még sosem láttam, azt sem tudom létezik-e, de tudok róla mindent. Külső és belső szempontból is. Nem éreztem magam annyira butának, hogy tudjam mindenkinek van egy ideálja, amihez vagy külsőt, avagy belsőt illetően erősen ragaszkodik. Viszont addig már nem jutottam el, hogy 11 éves korom óta tartom magamban ezt az ideál és nem tudom elengedni. Belekergettem magam egy kapcsolatba, hátha beleszeretek a páromba, de folyton csak arra a bizonyos férfira tudtam gondolni.

Betegesen szerelmes vagyok az ideálomba..


Néha csak várom, hogy belépjen a szobám ajtaján és rám mosolyogjon. Nekem az is elég lenne, ha egyszer láthatnám..

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

19/L



##plátóiszerelem#pszichológia#ideál
2018. szept. 2. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemed egy szimpla, hosszú kibeszélés kellene, és a végén lemondasz róla
2018. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem elfelejteni kéne,hanem más taktika kell.
2018. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kibeszélés, a pszichologusnal is ez lenne. Oda is elmehetsz, rosszabb nem lesz tole. De nekem is irhatsz.
2018. szept. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 MessorKing18 ***** válasza:
100%

A pszichológiához nem értek de válaszolok ha kérdezel.

(Anno volt velem is)

18f

2018. szept. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a problémám, annyi különbséggel, hogy én több kapcsolatot is megpróbáltam, de nem váltak be, mostanában gondolkodtam el én is a pszichológuson. Írj rám, hátha egymásra gondolunk. :P

19/F

2018. szept. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd elfelejted idővel, ez általában normális csak nem 19 éves korban de lehet hogy későn érő fajta vagy.
2018. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látszólag nem ide kapcsolódik, de amúgy igen, gyermekkorod milyen volt, családoddal, ismerőseiddel kapcsolatod milyen?


Szerintem nem későn érős fajta vagy (bár az is lehet!), hanem valami miatt (ezért fontos a gyermekkor) felépítettél magadnak egy idealizált álomvilágot, benne a tökéletes férfival, aki már majdhogynem igazinak látszik. Miért? Hogy elkerüld a csalódást. Félsz ebből a világból kilépni, ezzel magadat véded, de ez nem egészséges, mert így később nem fogsz tudni valós kapcsolatokat kialakítani. Igen, szerintem határozottan jót tenne a pszichológus, mert önismereti szempontból kell szerintem inkább dolgoznod, hogy az idelálodon túl tudj lépni, és ebben sokat segítene, persze csak ha te is nyitott vagy rá. Plátói szerelmet ha beírod a google-ba, találsz még jó cikkeket erről...

2018. szept. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!