Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kedves Lányok! Valami ötletet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Lányok! Valami ötletet adni lányok, hogy jöhetnék rá arra, hogy ki írta? Többi lenn! ⬇

Figyelt kérdés

Egy iskolás fiú vagyok, aki kapott egy szerelmi levelet egy lánytól az osztályomból, de névtelenül, így nem tudom, hogy ki írhatta.


Tudja, hogy félénk vagyok, ezért reméltem, hogy ő fog valami jelet adni, de nem adott, melyből azt következtetem le, hogy azt akarja, hogy én hívjam el randira.


Hiába olvasom többször is a levelet, abból sem szerzek információt, vagy olyan h*lye vagyok ( bocsánat a fogalmazásért).


Valami ötletet adni lányok, hogy jöhetnék rá arra, hogy ki írta?


Előre is nagyon szépen köszönöm a segítő válaszokat!



#szerelem #randizás #diákszerelem #Szerelmi levél #Tinédzser kapcsolat
2018. szept. 3. 15:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
97%
Ha mondjuk a betűk formáját megnézed és a többiek füzetébe néha-néha belenézel ,hogy hasonlóak-e a betűk akkor ki tudod találni:-)
2018. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig figyelj a csajokra, hogy esetleg néz e valaki téged, meg ahogy az első is írta, nézd hogy milyen az írása, pillants bele néha füzetekbe :) esetleg elküldheted a tartalmát, hátha meg tudom fejteni mit akarhat :D
2018. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Olyan jó látni,hogy a lányok a határozott,férfias fiúkat szeretik <3
2018. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha átküldöd a levelet, segíthetek msgfejteni 😅
2018. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
30%
Nem lehet hogy egy vicces kedvében lévő fiú írta? (mert szerintem nem kizárt)
2018. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%

#6 de, erre én is gondoltam, elképzelhető simán, de ha látnánk a levelet, sztem meg lehetne mondani :D

#2 voltam

2018. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos nézni fog majd téged, hogy lássa az arckifejezésedet/viselkedésedet, szóval legyél résen. Így elég könnyen ki lehet deríteni, hogy ki írta a levelet, illetve tényleg nem lenne rossz, ha belenéznél néha a lányok füzetébe, mikor nincsenek a közelben. Én a helyedben a stílust is nagyon megfigyelném, mert ez egy olyan dolog, amit nem lehet teljesen megváltoztatni, valamint próbálhatnál majd jelentkezni, mikor a tanár megkér valakit, hogy ossza ki a dolgozatokat, így lesz egy kis időd, hogy megnézd az emberek írását.
2018. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2018. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

tuti, hogy lány??

amúgy, ha én is írás alapján tudnám felismerni

2018. szept. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!