Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lassan egy éve bele vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saavedro kérdése:

Lassan egy éve bele vagyok esve egy lányba. De egyáltalán nem vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés

Először barátok lettünk, aztán legjobb barátok és 3-4 hónap alatt szépen beleszerettem. Annyi minden mást is éreztem akkor felé, hogy nem voltam biztos ebben, de egy év alatt lassan biztos lettem benne, hogy nekem ő egy 'igazi'.


A probléma az, hogy szerintem én neki nem vagyok az...egyfelől mond dolgokat, amiből azt gyanítom, hogy számára nem vagyok teljesen közömbös, pl. 'tánc közben ha leszakadna róla a ruha, én is dobjam le az enyémet', vagy hogy jól nézek ki, nagyon cuki vagyok és a napokban egy keveset ittunk, mire mondta, hogy ha nem lennénk ilyen kapcsolatban, csókolózna velem. (Azt is tudom, hogy már elképzelt meztelenül, bár ez lehet, hogy semmit nem jelent.) Másfelől nem olyan régen (egy-két hónapja) még azt mondta, hogy még sosem jött el neki az igazi. Szóval most mi van?


A másik probléma, hogy nagyon igényelném tőle az ölelést, összebújást, közelséget (ezek meg is vannak), csókot, együttalvást. De a szexet nem. Képtelen lennék rá felizgulni és egyébként is szexmentes kapcsolatban reménykedem. Már nem vagyok szűz, de ő még igen, sosem volt barátja, nagyon tapasztalatlan ilyen dolgokban és elvileg magának sem csinálja. Ez fog változni? Idén lesz 19 éves, én 23 múltam.


Kezdjek el finoman közeledni felé, vagy csak félreértem és belemagyarázok olyasmit, ami nincs is?


2018. szept. 4. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát öleld meg, kedvesen, gyöngéden

(szerintem várja, az idézett szavai alapján) - a többi majd alakul, ne tervezz be többet, mert más ketten alakítani valamit, és más egyedül tervezgetni.

2018. szept. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt egyébként is szoktunk. Ölelkezünk, kézen fogva sétálunk, ha úgy van, összebújunk, vagy puszilkodunk, meg szoktuk lepni egymást apróságokkal, de ennyi. És az a baj, hogy eddig mindig nekem kezdeményeztek, szóval fogalmam sincs, hogy hogyan kellene. Látom, hogy a környezetemben hogyan próbálnak 'udvarolni' a fiúk és az totális csőd.
2018. szept. 4. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:

"Kért, hogy vegyem könnyen az életet,

amilyen könnyen a földből a fű fakad"

https://www.youtube.com/watch?v=yE1OQAoSWAU

[link]

2018. szept. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!