Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha valakihez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha valakihez betegesen ragaszkadom, de annyira, hogy legszívesebben meg####?

Figyelt kérdés
A kérdésemet mindenki tudná szerintem folytatni. Évek óta szerelmes vagyok egy férfiba, sokszor ráírok, elhívom valahova, és van amikor igent és van amikor nemet mond. Ha nemet mond, bántom magam, iszok, sîrok és egész nap alszom. Arra gondolok, hogy valakivel együtt van, biztos d.gnak és röhög rajtam. Mondtam neki, hogy szeretem, de nem viszonozza. Lefeküdtünk párszor, de neki nem jelentek többet, én meg nem fogom őt békén hagyni, mert hátha lehetünk még együtt... Mármint kapcsolatban. Én csak attól félek, hogy bántani fogom, mert annyira féltékeny vagyok. Gyógyszerekkel kezelnek, de nem bírok megváltozni a szerelem miatt. Mit tegyek?
2018. szept. 5. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Normális-e vagy?
2018. szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy normális vagyok??? Válaszokat szeretnék arra, hogy mit tegyek. Sürgős nagyon.
2018. szept. 5. 17:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondd el ezt egy pszichológusnak, és állj le szegény srácról, ha nem lennél ilyen rámenős, lehet hogy együtt lenne veled, ez így nem fog menni. Mostmár nem jelentesz neki lényegében semmit, hagyjad már békén szegényt! És ne bántsd magad semmi képpen. Attól csak rosszabb lesz. Kezdj el inkább vmi sportot, hogy eltereld a figyelmed. Sok sikert.
2018. szept. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 MessorKing18 ***** válasza:
36%
Szerintem van még esély
2018. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kattos vagy, hallod-e. Meg ne old a gyereket...de magad se.
2018. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pszichológus nem tud nekem segíteni. Amúgy köszönöm a bókokat. :)
2018. szept. 5. 21:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Valaki írta nekem privátban, hogy más valaki elfeledtetné velem az illetőt. Innen is üzenem neki, hogy volt már kapcsolatom, de mindvégig csak RÁ gondoltam.
2018. szept. 5. 22:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja, értem :) csak én is elég kattos voltam aztán engem kikúrált, szal az sokat számít hogy mi az okozója, nekem családi dolog volt, szal abból ki tudott hozni :)

#3-as voltam

2018. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, elfeledni nem olyan könnyű ám :/
2018. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!