Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyha tetszem a fiúnak akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha tetszem a fiúnak akkor miért nem keres?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel személyesen találkoztam egyszer mikor a haverokkal voltam és az ő haverjainak a haverja a fiú (remélem érthető...)

És már akkor látszódott, hogy tetszem neki.

Aztán bejelöltem fb-n és raírtam aztán meglepődött és keveset beszélgettünk is aztán pár nap után írt és bocsánatot kért hogy nem írt, de elfoglalt volt (megindokolta) és akkor beszélgettünk, majd elhívott randira amibe beleegyeztem.

A randi jó volt, többször is kérdezte, hogy jól érzem-e magam vele, meg mondta hogyha lesz kedvem akkor átmehetek.

Aztán másnap este ráírtam hogy átmehetekha gondolja aztán másnap reggel mondta hogy mégsem jó neki, túl gyorsan akarta megszervezni (házi buli szerűségről van most szó..)

Aztán azóta nem beszéltünk.

Mondjuk neki még nem volt barátnője, de nem értem, hogyha tetszem neki akkor miért nem ír...

Kérlek normális választ írjatok.

17/L


2018. szept. 5. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, miért nem keres?


Amúgy leírásod alapján kb 13 nak gondolnálak, nem egy majdnem felnőtt embernek. Haverhaverjánakhaverja elhív randizni, és igent mondasz,majd rögtön házibuli,hát miért nem mész hozzá rögtön feleségül? Hová sietsz?

2018. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te is írhatsz neki. Ha meg nem válaszol vagy ignorál, akkor hagyd.
2018. szept. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia írj és segítek! 17/L
2018. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a 2-es is írta, írhatsz Te is.

De azért ne tűnj túlságosan erőszakosnak azzal, hogy folyton írogatsz neki, mert az a kívánttól ellenkező hatást is kiválthat.

A leírásod alapján eléggé elfoglalt srác lehet, úgyhogy türelem. Ha 2-3 napig nem ír az még nem jelenti azt, hogy nem vagy neki szimpatikus.

34/f

2018. szept. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!