Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Mindkettem 17 évesek vagyunk. Idén volt a 3.alkalom, hogy együtt táboroztunk. Igazából nem haverok vagy barátok vagyunk, csak ismerősök, viszont mindig köszönünk egymásnak amikor van a tábor, fb-n is Ismerősök vagyunk. Ez ilyen kirandulos tábor, ahova korosztály szerinti csoportok vannak, és mindig egy helyre kerültünk eddig. Ő egyedül volt, de én a legjobb barátnőmmel. Az elso taborunkban (15 evesek voltunk) folyton bámult, nézte mit csinálok, kirándulásnál és a taborhelyen is, meg amikor mentunk mindig a kozelembe jott, es akkor meg nem tetszett, ezert mindig probaltam lerazni, viszont folyton mellenk kerult. Valahogy a csoportvezetonk beszelgetni kezdett velunk aztan kiderult h tolem azert 2-3 orara lakik,ami nem keves.


Aztan a tavalyi taborban (16evesek) ugye megint egy csoport, megint egy szallashely, megint a legjobb baratnommel mentem, o megint ott volt, megint bamult, es igazabol tavalyra egesz jol kikupalodott, es megtetszett. Ez egyebkent egy 20 fos csoport volt, tele nalam joval szebb es jobb alaku lanyokkal, igazabol ok ra is startoltak, de folyton figyelt.


Aztan iden januarban csinalt a csopvez egy messenger csopit, ott ment a beszelgetes, merthogy a jol osszeszokott csoport volt mar harmadjara ugye,egesz jofejnek tunt, es mar nem csak tetszik, hanem rendesen oda meg vissza vagyok erte. Iden mar köszöntünk is egymasnak, de amugy ugyanaz a forgatokonyv volt. Igazabol egyszer veletlenul sokaig neztem, es ram nezett, en meg valamiert osszehuztam a szememet, aztan elneztem es a baratnommel elkezdtem rohogni,de a srac is mosolygott. Meg igazabol ilyen aprosagok szoktak lenni h nez, ranezek es tovabb nez majd elfordul, aztam 30 mp mulva ugyanez, vagy pl iden mentem a taborban a kajalda fele este egyedul, de elotte a szobatarsaimmal sirtunk a rohogestol valamin, en meg meg mindig a hatasa alatt voltam, szval torolgettem a szememet a rohogestol es nevettem magamban, kozben az ablakon keresztul meg orsitoztak, a srac szembol jott,koszont, en meg rohogve visszakoszontem, o megallt, en meg visszaneztem es meg is botlottam es megjobban elkezdtem rohogni,o meg ott allt es egy ideig mosolygott aztan ment tovabb.

Azt nem mondom h lehetetlen h bejovok neki, mert azert csunya nem vagyok, de vannak nalam szebbek. Szerintetek?


2018. szept. 5. 20:44
 1/1 GyakoriSzellem válasza:
Szerintem tetszel neki
2018. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!