Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hótra belezugtam valakibe es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hótra belezugtam valakibe es most mar a baratnomnek is tetszik es ez zavar. Hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés

Oké, tudom ugyanolyan joga van neki is mint nekem elvegre nem a pasim meg semmi de attol meg szarul esik es felek elveszi az egyetlen remenyt es celt

az eletemben. Es emiatt nyilvan a baratsagom is megromlik a baratnommel, elvegre versenges alakul ki kozottunk. Ja es a fiu nem tudja egyikonkrol sem

14l



2018. máj. 29. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd tudja hogy te bele vagy esve?
2018. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős...nekem emiatt az amúgyis egyre romló barátságom tönkrement. Tudta, hogy régóta tetszik egy fiú és nemrég elkezdett folyamatosan bájologni neki. Így derülnek ki, kik az igaz barátok. Sajnos ez van.😓
2018. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Remelem egy 20+pasi mert akk mind2tok kapja a kukacot.. azt ugye tudod?
2018. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mé' kell versengnetek? Attól még lehettek barátnők, nem kell rivalizálni. Majd a fiú választ. Különben is, lehet, hogy egy harmadik lányt választ, vagy még nem is foglalkoztatja, hogy legyen egy párkapcsolata. És ha pl egy harmadik lányt választ, akkor emiatt szépen fuccsba ment, feláldoztátok a barátságotokat. Emiatt butaság lenne összeveszni. Sőt, még ha valamelyikőtökkel összejön, a másiknak akkor sem kell a másik lányra haragudnia, sőt , egyáltalán nem kell , hogy haragban legyenek; mert tök fölösleges. Ők barátnők, és az egyiknek lesz egy barátja, ezt meg a másik békésen elfogadja, és nem is bosszankodik rajta. Lehet, hogy pl nem is illenek össze, de a fiú meg úgyis úgy boldog, hogy a másik csajjal van, szóval tök fölösleges most kitalálni, hogy ti majd itten rivalizáltok; ez nem kell , ez felesleges. Butaság lenne hagyni szétmenni emiatt egy barátságot, plusz az érzelmeit senki nem tudja befolyásolni. PLusz lehet, hogy csak utánozni akar, mert a saját egyéniségét full unalmasnak találja a csak a Bűbájos boszorkákban Phoebe csak az azért hajtott rá Leora, mert hogy tudta, hogy Pipernek is tetszik; most meg a Középsuli-sorozatban a Juli azt mondta, nem is akar járni Dominikkal, csak mittomén mit mondott, az a lényege, hogy tetszik, hogy valaki rajong érte, meg nehogy máá másé legyen. -ide ehhez a sztorihoz ez a nehogy má másé legyen -rész amelyik kapcsolódik. És akkor ez így meg egy picit ilyen önmaga szórakoztatására is lehet a barátnődnek, amúgy lehet, hogy totál nem komoly, meg van még hal a tengerben, plusz korántsem biztos, hogyha valamelyikőtöket választja a fiú, életetek végéig együtt maradtok, mert a pakliban benne van az, hogy nem; vagy akár lehet az is, hogy a fiú még éretlennek érezné saját magát egy párkapcsolatra, ezért még nem foglalkozik lányokkal, és mire oda jut, hogy foglalkozni fog, ti már rég nem lesztek a képben.De amúgy nyithattok felé mind a ketten, szerintem együtt is oda mehettek hozzá, és akkor mindenki picit zavarban lenne -cuki lenne:)- és akkor ott kedvesen mosolyogva eltrécselgetnétek.: ) Szerintem tök jó lehetne. :) Nem kell ezen rivalizálni:) Barátkozzatok nyugodtan a fiúval mindketten; plusz együtt, ketten könnyebb is, bátrabb is odamenni. Mert egyedül nem feltétlenül mernétek, meg olyan oldottan nem feltétlenül tudnátok vele beszélgetni. Lehet az is viszont, hogy egy életreszóló testvéries barátságot köttök a fiúvan mindketten. Szal tényleg nem kell rivalizálni. De amúgy tényleg lehet próbálkozni barátkozni vele is, meg felszedni is
2018. máj. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!