Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon zavar az exem, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar az exem, nem tudom elfelejteni, vissza akarok vágni neki, hogy tegyem?

Figyelt kérdés

Én szakítottam mert, neki nem voltam elég és még untam hogy mindég ignorált De most még rosszabb hogy látom nap mint nap, de ö direkt smárol mással előttem,Mivel tudok visszavágni?

Egyáltalán érdemes visszavágnom?


2018. szept. 6. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Ne légy gyerekes és ne járasd le magad. Mutasd meg, hogy túl tudsz lépni rajta és találsz jobbat.
2018. szept. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy okos döntés van ebben a helyzetben ahogy az előttem levő is írta mutasd meg neki hogy nélküle is boldog tudsz lenni
2018. szept. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!