Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak gazdag lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak gazdag lányt akarok majd később elvenni, de zavar, hogy a legtöbbjük nem a való világban él?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel egyedüli gyerek vagyok nagybirtokos családban, így elvárt gazdag barátnő, több 1000 millió értékben vannak földjeink, gépeink, munkások stb. Nem akarok dicsekedni vele, de több száz millió bőven meg van évente.


A szüleim részéről és énfelőlem is elvárás hasonló pénztárcájú barátnő, ebben egyetértünk otthon, de az a bajom, hogy több lány akivel ismerkedtem, valahogy nem életszerűen gondolkozik, nem fogja fel ,hogy oké nekünk sok pénzünk van, rendes pazarló életet élünk, de rengetegen szegények, fillérekért robotolnak, ők csak azt látják ,hogy majdnem minden olyan ,mim amilyenek a szüleik élnek. A rózsaszínben látók , nem nagyon jönnek be.


Én nem tudom elképzelni egy olyan lánnyal el az életem akik ennyire el vannak rugaszkodva az élettől. Én nem vagyok elrugaszkodva, látom mi megy az országban éppen ezért is becsületes fizetést kapnak a munkások nálunk. Még ,ha azért több nagy gazda le is nézz minket.


2016. okt. 10. 20:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit kilóg a lóláb:D Magyarországon, ha jól tudom 1937-ben megszünt a nagybirtokosság..de lehet lemaradtam valahol.
2016. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Figyelj, akinek ennyi földje van azt mi már nagybirtokos rétegnek hívjuk. Gondolom Te nem vidéken élsz, vagy főleg nem Dunántúlon.
2016. okt. 10. 20:10
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Okés értem annyira nem is érdekelt ez a sok felsorolt összeg amit leírtál elég lett volna annyi is, hogy gazdagok vagytok, hát szerintem csaj olyan nőt fogsz találni aki megpróbál kihasználni ez az átka a gazdagságnak, ha belegondolsz akkor már a hozzám hasonló b**t is kihasználják aki mondjuk havonta 150-et keres:D meglátnak egy 20-ast , és már ugranak rá bele se merek gondolni ,ha egy Merciből szálnék ki fél milló zsebpénzel a zsebemben..a legtöbb gazdag ember akit ismerek kokózik, mert akkora problémát jelent neki a párválasztás ,hogy totál kivan. Nem tudom nem voltam még gazdag, hogy tudjam milyen érzés is , de sokan azt mondják hogy inkább átok mint áldás háát nem tudom..


Szerintem nálad kicsit komolyabb, és nagyobb felelőség lesz megtalálni az igazit mint gondolnád..de azért sok sikert, hogy ne olyant találj aki úgy viselkedik mint az igazi, de csak a pénzedért.

2016. okt. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj en nem tudom hogy te milyen mesevilagban elsz de egyszeruen sira lom vagy. Ne a vagyon alapjan valasszal mar magadnak part te o kor hanem a szived alapjan. Es ne rin yaljal mert lehanylak b@ zdmeg addig ri nyalsz...

Ennyi esszel szabadlabon mint amennyi neked van.

Ja csak ugy mellekesen (te szegeny ember vagy neked nincs penzed, se munkad... A szuleidnek van vagyona es munkaja...)

Szoval en csak azt ajanlom hogy ne a penzeddel villogj a lanyoknak hanem a sziveddel es a szemelyisegeddel mert ha ezek nincsenek meg akkor a vagyon semmit sem fog erni. Csak egy ezkoz amivel sok mindent meg lehet venni de azt a keves dolgot amit nem lehet azt nem is fogod tudni megvenni mert az az erzelmek.

Amit a szived sug hogy ugy erzed hiba nem vagyonos mint egy aranybanyaba felnevelt olajtermelo... A lenyeg hogy teged szeressen es te is szeresd ot.

2016. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Ja csak én nem tudnám elképzelni az életem szegény lánnyal, tudod nagyon fontos nekem a lány, de a pénztárcája is. Érted, ez az elvünk , meg ,hogy egy szegény lány nem értené a dolgokat, egy gazdag lányra lehet támaszkodni, szüleire. Meg az biztos, hogy ,ha van pénze az embernek akkor ne olyan kezdjen aki szegény. Gondolni kell a leendő gyerekeimre is, jó sorsban nevelkedjenek fel, meg a legfontosabb én úgy érzem nem tudnék egyenlő felel tekinteni egy szegény lányra, ő is úgy érezné alá van rendelve. Egy gazdag lánnyal lennék, meg mind a két fél egyenlő, nincs alá fölé rendeltség.


utóirat: ha egy leendő felcserepedő gyereknek is jót tesz ez, legalább ha felnő , még gazdagabba él mint a szülei kiskorában.

2016. okt. 10. 20:32
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem tudom te mit vársz:D ,ha neked is a pénztárca a fontos komolyan mondom undorító ahogyan néha élnek a gazdagok. De mindegy majd akkor fogsz meglepődni amikor egy csoró bakcig*ány keféli a csajodat, mert te nem tudtad a pénztárcáddal sem kielégíteni:D
2016. okt. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Tudod, nem járunk olyan környékre, meg a másik, ha van pénzed akkor miért ne várjam el ,hogy a párom is legyen pénzes? Tudod egy gazdagabb lánnyal tudnék a élni, ezt azt csinálni. Míg a szegény lány nem értene ezekhez a dolgokhoz.
2016. okt. 10. 20:47
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Hát ,de te is totál elvagy ragaszkodva az élettől...egy gazdag csajnak kivan nyalva a segge ne is álmodozz olyan csajról aki gazdag , és nincs elszállva az agya a pénztől, és mások az igényeik is szerintem nyilván a pénz az első és utánna jön az, hogy legyél superman ha nem oké akkor másikat keresnek.
2016. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%

Te vagy mar egy fereg amugy...

Nem mondom nagyon jo lesz ugy a gyerekbek felbonie hogy egy cseppnyi nevelest sem kapott...

Jonnel ide lakni hozzank csak egy hetre imatkoznal csak menj haza a bekes kis otthonodba...(gondolkozz rajta hogy minden nap akarhova megyek iskolatol megkezdve csak a sarokra a boltba mindig van nallam kes es nemsokara be fogok szerezni egy bokszert)

Az nem elet amit te csinalsz abba mi az orom hogy csak csettintesz eggyet es mindent megkapsz raadasul meg csak meg sem dolgozol erte...

Gondolkozz el hogy boldohon akarsz e elni szegenyesebb lannyal mint nyomorban es megbantasban egy gazdag lannyal ( mellesleg a szegeny az biztos nem csalna meg mert szeret ami meg a gazdagot illeti te csak egy jatekszer lennel neki akit pik pak le tud cserelni egy topmodell alkatu csavora)

2016. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ember te is csoró vagy :D a szüleid gazdagok nem te. Te csak egy senki vagy akit ki használnak a pénze miatt :D inkább élek szegényen igaz barátokkal mint gazdagon hamis emberek közt csicska!alárendelt mivel vagy te jobb egy szegény lánynál ember? Az hogy anyuci apuci telinyomja a zsebed pénzel? El vagy tévedve! persze....akinek pénze van az bármit megtehet de ha lenézed a szegényeket sokan szájbavágnak majd! istenem de sok a nyomorék
2016. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!