Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinálja ezt a lány?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a lány? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtünk meg, élőbe még nem találkoztunk. Sokat beszéltünk már, sokszor szivecskéket is küld nekem Messengeren, meg hasonló szmájlikat. Többször bókoltam neki, igazából ő is nekem, viszont valamikor vissza se ír, nem reagál a kérdésemre, elkezd teljesen másról beszélni. Ezt én már nem tudom hova tenni. Nem igazán értem.

2018. szept. 10. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem amikor nem ír vissza valami más dolga akadt és gondolom úgy hiszi hogy nem sértőtsz meg azért hogy nem ír vissza egyszerre.

Hogy nem válaszol egypár kérdésre talán nem szeretne arra az adott kérdésre válaszolni és úgy tereli el .

2018. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Még van idő kérdések megválaszolására. Sztem csak túl friss meg neki.
2018. szept. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!