Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy valamikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valamikor le se szar máskor meg csak úgy ömlik belőle a kedvesség meg a bókok?

Figyelt kérdés
Szóval van ez a fiú aki már jó ideje bejön és sokszor van hogy úgy érzem hogy én is tetszem neki. Pl voltunk táborban és este összefutottunk és úgy sétáltunk meg beszélgettünk hogy átkarolta a derekamat, meg voltunk moziba és hazakísért meg ilyesmik. De van amikor úgy erzem mint ha direkt észre se venne. Nem köszön vissza meg voltunk egy közös programon a hétvégén és kb hozzám se szólt. Szerintetek mi lehet?

2018. szept. 10. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

“Nem köszön vissza”

Ez pontosan hogy történt ?


“voltunk egy közös programon a hétvégén és kb hozzám se szólt.”

Milyen program volt ez?


Ezeken kívül még mikor érezted úgy, hogy észre sem vesz?

2018. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekelne nagyon engem is. Ugyan így vagyok, csak egy csajjal. A programon barátokkal voltál? Volt ott más? Mert lehet, hogy előttük nem mer úgy kibontakozni. Rosszabbik verzió, hogy szégyel előttük.
2018. szept. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Templomba mentem be a kapun ő meg jött ki és akkor nem köszönt vissza. A másik meg hétvégén csomóan fiatalok voltunk előadáson és sokmindenkivel beszélgetett külön is de hozzám szinte nem is szólt viszont amikor hazamentünk akkor oda jött megölelni szóval fogalmam sincs hogy ez így mi. Lehet hogy csak én látok bele túl sokat...
2018. szept. 12. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!