Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tegyem magamat túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem magamat túl?

Figyelt kérdés

Van egy fiú. Bevallása szerint szerelmes belém, de én nem mentem bele a kapcsolatba. Megegyeztünk, hogy csak barátok leszünk, mert én nem nagyon éreztem valamit iránta. Most már hetek óta nem beszéltem vele. Azóta, mikor rá gondolok, mindig olyan negatívan furcsa érzés fog el.

Hogyan tudnám keverni a fejemből?

El tudom felejteni egyáltalán? És ha igen, akkor hogyan?


2018. szept. 12. 06:42
 1/6 anonim válasza:
Én is igy voltam vagy is vagyok és nekemte mindig azt tanácsolták hogy probáljak arra gondolni hogy csak barátság van köztünk és hogy majd találok valaki mást.
2018. szept. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az csak rajtad áll, hogy akarod-e szeretni vagy nem. Nem az égi tündérmanók fognak majd varázsport szórni a fejedre. Egyszerűen csak el kell döntened, hogy szeretni akarsz valakit vagy sem.
2018. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez mind szép és jó, de még nem voltam ilyen helyzetben és nem igazán tudom, hogy mit akarok. Majd kitalálom... Azért köszi
2018. szept. 12. 17:36
 4/6 anonim ***** válasza:
o.O hát akkor talán előbb döntsd el, hogy mit akarsz ...
2018. szept. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy mit akarsz. Ha barátként tekintesz rá, akkor a mostani helyzet maradjon is így. Ha meg többet szeretnél, akkor tegyél lépéseket ez ügyben.
2018. szept. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teszel jót a szerelmes félnek ha tartod vele a kapcsolatot haverként.
2018. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!