Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 2 "típus / lányról lenne szó"...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

KillerAssassin kérdése:

2 "típus / lányról lenne szó" 1. Köszönget, mindig a közelemben volt és nem is ismertem, de-e közben volt barátja. Akarhatott valamit? 2. Mindig látjuk, szivatgatjuk egymást.

Figyelt kérdés

2-es folytatása : És amikor körülötte vannak a haverjai akkor mindig beszólogat, de amikor nincs körülöttünk senki (hogy hallanák mint mondunk egymásnak) akkor meg minden ökörködésemen röhög még azokon is amik nagy bénák, akkor meg normális velem.

3. Ezek leírtak közül valaki tanácsot adni


2018. szept. 12. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Nem magyar az anyanyelved? Mert akkor gratulálok, így tovább. Ha magyar, akkor inkább nem kommentálnám.
2018. szept. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hogy_tudnák válasza:
Tanulj meg fogalmazni! Az hasznos.
2018. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi bajotok a leírásával. Nyilván vannak benne hibák, viszont ennél százszor rosszabbak is vannak. Ahhoz mit szólnátok?
2018. szept. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Nem hinném, szerintem te láttál bele többet.

2. Valószínűleg bejössz neki.

A többieknek pedig gratulálok a hasznos, lényegretörő válaszokért

2018. szept. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elsőnek szerintem nem de másodiknak bejössz.

És látom te is értelmes válaszokat kapszXD

TISZTELET A KIVÉTELNEK.

2018. szept. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem hogy letöröltem , elnézést hogy ilyen gagyin tudtam leírni amit szerettem volna...
2018. szept. 13. 06:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!