Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet közelebb kerülni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet közelebb kerülni egy olyan fiúhoz, aki elég antiszociális típus?

Figyelt kérdés
Lehet vele beszélgetni, ha épp olyan kedve van, de legtöbbször csak lehajtja a fejét es csak ül. Legtöbbször egyedül van. Hogy lehetne egy ilyen fiuhoz közeledni? Köszi a válaszokat!

2018. jan. 6. 18:32
 1/2 anonim válasza:
100%

Szerintem tudd meg, mi iránt érdeklődik, hogy mi közös van bennetek. Beszélgess vele, de ha látod, hogy ő nem szeretne, akkor ne. Lassan, kedvesen, óvatosan. Ne tegyél hirtelen "szerelmi vallomást", és ne beszélj olyan témáról, amiről tudod, hogy nem jól érintené.

Ne mesélj neki sok olyan sztorit, ami úgy kezdődik, hogy "Múltkor a haverokkal...", mert akkor esetleg látja, hogy te szociálisabb vagy, és fél, hogy be akarod mutatni a barátaidnak vagy ilyesmi, és ne hozd szóba a szociális képességeit.


Néha kicsit érthetetlenül fogalmaztam, de remélem, tudtam segíteni. c:

2018. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdésem,hogy: MIÉRT?
2018. jan. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!