Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magyarázzátok el kérlek, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarázzátok el kérlek, hogy miért csinálja ezt a csaj?

Figyelt kérdés
Valamikor csak úgy küld magáról egy képet messengeren, amikor nem is kérem. De ha netán egyszer én kérnék (normálisat, semmi hátsó szándék), akkor nem küld. Elkezd totál másról beszélni, mintha semmit nem kérdeztem volna, vagy netán elintézi egy szmájlival. Instán is hosszú ideig nem igazolt vissza, majd egyszer csak gondolt egyet, pár órára feloldotta a követést, majd újra visszavonta. Csak játszadozik velem? Vagy ez miért jó? Netán érezhet irántam többet is? Ez nekem már egyre zavarosabb. Egyébként szerintem jól elvagyunk, minden nap beszélgetünk, csak nem értem ezeket a dolgait.

2018. szept. 13. 21:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Szia, hagyd rá, tipikus érettlen kiscsaj aki maga sem tudja mit akar, ne várj tőle többet mert nagyot fogsz csalódni. Rengeteg lány van még, hiba egy ilyennél leragadni :D
2018. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet tudok érteni az 1-essel, keress normális csajt aki figyel rád, és akire te is tudsz figyelni. Nem abban nyilvánul ez meg persze hogy küld képet, hanem ha nem küld, akkor azt is jól kommunikálja, nem pedig sunyít. Ne nyáladdz lányok után, legyél magabiztos (mutasd azt kifelé) és érd el, hogy a lányok nyáladdzanak utánad, megérősebb, és egy idő után nem kell színlelned a magabiztosságodat, mert lesz. Kitartás, eljön még az a csaj aki odáig lesz érted


22F

2018. szept. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak mutogatja magát és rajtad keresztül szerez önbizalmat. Nem azért küldi, mert bejössz neki :)
2018. szept. 14. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
21L
2018. szept. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!